Známa modelka ukázala nahé TELO: Chlapi ale majú smolu! | Topky.sk

Nedeľa, 19. máj 2019. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard.

Známa modelka ukázala nahé TELO: Chlapi ale majú smolu!

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Zdroj: Balmain, instagram
16.02.2019 20:00

PARÍŽ - Zhodila šaty! Cara Delevingne (26) je úspešnou modelkou a na konte má aj viaceré herecké úspechy. Svoj podiel má na tom i fakt, že nepatrí medzi hanblivky a že sa vôbec nebojí nahoty. Aj v najnovšej reklamnej kampani sa predviedla celkom nahá. Aha!


Cara Delevingne sa stala tvárou značky Balmain. Za zmienku stoja najmä zábery, v rámci ktorých sa znama kráska predviedla v Evinom rúchu. Modelka pózovala istý čas sama, avšak pred objektívom jej neskôr robil spoločnosť aj kreatívny riaditeľ značky a dizajnér Olivier Rousteing. 

Ten priznáva, že Caru priam zbožňuje. „Milujem ju tak veľmi, že najradšej ju vidím bez šiat. Jej pohľad je taký prenikavý a silný,” nešetril chválami Olivier. Ten pred objektívom držal Caru za jej holé vnady...

O Care je však dobre známe, že jej muži príliš nevoňajú. Oveľa viac ju priťahujú osoby nežného pohlavia. Jej milenkami boli napríklad modelka St. Vincent, či herečka Michelle Rodriguez. Sladké bozky si vymieňala i s Kelly Osbourne alebo speváčkou Ritou Ora. 

Cara Delevingne
Zdroj: Balmain, instagram

Cara Delevingne
Zdroj: Balmain, instagram

Je podľa vás Cara sexi?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 755Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, Balmain, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články