Túto modelku by chcel v obchode stretnúť každý chlap: Veď nakupuje takmer nahá! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Túto modelku by chcel v obchode stretnúť každý chlap: Veď nakupuje takmer nahá!

Emily Ratajkowski a vydarená reklama na spodnú bielizeň.
Emily Ratajkowski a vydarená reklama na spodnú bielizeň.
Zdroj: Instagram
09.02.2019 20:00

LOS ANGELES - Že sú nákupy otravné? Ak by sa po obchode premávala sporo odetá Emily Ratajkowski (27), bežal by tam s nadšením zrejme nejeden muž. Známa modelka sa stala tvárou a telom istého výrobcu spodnej bielizne a reklama sa ozaj vydarila.


Emily Ratajkowski na svojom instagramovom profile dennodenne provokuje mužských priaznivcov. Samozrejmosťou sú fotky v bikinách, či zábery, na ktorých je odhalená alebo aj celkom nahá. Táto modelka však má sexepílu na rozdávanie a božské krivky, ktoré fakt nikdy neomrzia. 

Aktuálne sa na internete objavila séria fotografií v rajcovnej spodnej bielizni. Poviete si, nič zvláštne... Zaujímavé však je miesto, kde vznikali. Odhalená Emily totiž pózovala v priestoroch obchodu. A fanúšikovia sú nadšení. „Nákupy by hneď boli lepšie, keby som natrafil na túto krásku,” znie jeden z mnohých komentárov. „Vydarená reklama. Hneď ma zaujala,” pridal sa ďalší. 

A hoci sexepíl známej tmavovlásky obdivujú muži po celej zemi, Emily je už od minulého roka manželkou Sebastiana Bear-McClarda.

Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram

Emily Ratajkowski
Zdroj: Instagram

Patríte k priaznivcom Emily Ratajkowski?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 721Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články