Vyumelkovaná speváčka vytasila holé prsia: To je náklad! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Vyumelkovaná speváčka vytasila holé prsia: To je náklad!

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Zdroj: Instagram
06.02.2019 20:00

LOS ANGELES - Provokuje nielen milenca! Nicki Minaj (36) patrí k ženám, ktorým sa prieči jemnosť a prirodzenosť. Preferuje skôr opak. Umelé sú aj jej prsia, ktoré v týchto dňoch vystavila na obdiv prostredníctvom instagramu. A pikantné komentáre fanúšikov na seba nenechali dlho čakať.


Hlavne výrazne! Tým sa pri úprave svojho zovňajšku riadi speváčka Nicki Minaj. Typické sú pre ňu farebné vlasy, dlhé pazúre, výrazný mejkap a poriadne odvážne outfity. A aby sme nezabudli, raperka tiež celkom rada provokuje. 

Aj v týchto dňoch zverejnila na instagrame sériu záberov, na ktorých pózuje s holými prsiami. Nie je tajomstvom, že Nicki v nich má silikónové implantáty, takže jej dalo celkom námahu udržať ich jednou rukou.  

Minaj sa so svetom podelila o tieto fotky nie preto, aby ukázal prsia, ale chcela zdôrazniť to, že frajer Kenneth Perry jej takto pomáha s prezliekaním sa. Aktuálneho milenca pozná Nicki od svojich 14 rokov. A miluje ho tak veľmi, že jej nevadí Kennethova minulosť. Je totiž registrovaný ako sexuálny delikvent a má na konte viacero priestupkov.  

Nicki Minaj provokuje veľmi rada.
Nicki Minaj
Zdroj: Instagram

Nicki Minaj ukázala fanúšikom svoje holé prsia.
Nicki Minaj
Zdroj: Instagram

Je vám Nicki Minaj sympatická?

47 % nie
áno 53 %

Hlasovalo: 1544Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instgram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články