Havária princa Philipa: Zranená žena je zo správania kráľovskej rodiny sklamaná! | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Havária princa Philipa: Zranená žena je zo správania kráľovskej rodiny sklamaná!

Princ Filip
Princ Filip
Zdroj: SITA/Joe Giddens/PA via AP
21.01.2019 16:00

LONDÝN - Jedna zo žien, ktoré sedeli v aute, do ktorého nabúral princ Philip, je sklamaná z britskej kráľovskej rodiny. Ako tvrdí, nikto sa jej doteraz za haváriu neospravedlnil. Štyridsaťšesťročná Emma Fairweatherová sedela na mieste spolujazdca a z nehody vyviazla so zlomeným zápästím.


“Som rada, že žijem a on ani len nepovedal prepáčte," posťažovala sa v rozhovore pre Sunday Mirror. Ako uviedla, takéto ospravedlnenie by pre ňu znamenalo veľmi veľa. "Ani neviem, či mu je to ľúto," dodala.

Štvrtková nehoda sa stala neďaleko kráľovského sídla Sandringham v grófstve Norfolk a princovo vozidlo značky Land Rover skončilo prevrátené nabok. Vojvoda z Edinburghu vyviazol z nehody bez zranení, tie však utrpeli dve ženy z druhého auta značky Kia, s ktorým sa zrazil. Okrem spolujazdkyne sa zranila aj 28-ročná vodička, ktorá skončila s porezaným kolenom, jej deväťmesačné dieťa na zadnom sedadle ostalo nezranené.

Britské médiá cez víkend informovali, že 97-ročný manžel britskej kráľovnej Alžbety II. si len dva dni po nehode opäť sadol za volant, pričom nebol pripútaný.


Galéria

Princ Filip Britská kráľovná Alžbeta II. Kráľovná Alžbeta II. a Princ Philip si pod

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články