Mladá herečka celkom nahá: Toto TELO má v posteli známy spevák! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Mladá herečka celkom nahá: Toto TELO má v posteli známy spevák!

Dakota Johnson
Dakota Johnson
Zdroj: Profimedia
20.01.2019 20:00

LOS ANGELES - Nepatrí medzi hanblivky! To Dakota Johnson (29) dokázala už v erotickej ságe 50 odtieňov. Najnovšie sa milenka lídra kapely Coldplay - Chrisa Martina (41) vyzliekla pred kamerami opäť. Urobila tak v počine s názvom Suspiria, kde v plnej paráde predviedla svoj holý zadoček a presvitajúce bradavky.


Dakota Johnson si je veľmi dobre vedomá, že nahota a posteľné, či odhalené scény sú súčasťou hereckej profesie. Napokon, jej slávna mama Melanie Grifith sa vyzliekla pred kamerami už ako 17-ročná. Počas svojej kariéry si to viackrát zopakovala a pózovala aj pre známy pánsky magazín.  

Svetu sa v Evinom rúchu už ukázala aj jej dcéra Dakota. Tá je neodmysliteľne spätá s eroticky ladeným počinom 50 odtieňov. Na konte má však účinkovanie aj v mnohých ďalších filmoch. Hanblivosť musela ísť bokom aj počas nakrúcania mysteriózneho thrilleru Suspiria. Dokazujú to zábery, ktoré sa v týchto dňoch objavili v médiách. 

Dakota Johnson sa pred kamerami ukázala s presvitajúcimi vnadami.
Dakota Johnson
Zdroj: profimedia.sk

Dakota Johnson sa nahoty nebojí.
Dakota Johnson
Zdroj: profimedia.sk

Patríte medzi fanúšikov herečky Dakoty Johnson?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 1095Galéria

Dakota Johnson Dakota Johnson sa pred Dakota Johnson sa nahoty Dakota Johnson Dakota Johnson so svojou Dakota Johnson Chris Martin Chris Martin

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články