Sexi misska dráždila milenca: Výstrih po pupok, sukňa pod zadok! | Topky.sk

Sobota, 17. august 2019. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Sexi misska dráždila milenca: Výstrih po pupok, sukňa pod zadok!

Olivia Culpo
Olivia Culpo
Zdroj: Instagram
17.01.2019 20:00

NOBU - Poriadna dávka sexepílu! Olivia Culpo (26) je atraktívna žena, ktorej krása bola ocenená aj titulom Miss Universe v roku 2012. Aj napriek tomu jej bol milenec Danny Amendola zrejme neverný. Dvojica si k sebe opäť hľadá cestu a tmavovláska neváha využiť svoje ženské zbrane. Pozrite sa!


Olivia Culpo patrí k ženám, ktoré sa rady pochvália svojimi sexi krivkami. Na obdiv ich pravidelne vystavuje prostredníctvom sociálnych sietí, či na červenom koberci. Šarmantná tmavovláska denne dostáva množstvo komplimentov a o záujem chlapov určite nemá núdzu. 

Mnohých preto zaskočilo, keď sa v médiách nedávno objavili fotky jej frajera, na ktorých flirtuje s inou ženou. Podľa zverejnených informácií sa misska a športovec kvôli údajnej nevere aj rozišli. 

Zdá sa však, že v uplynulých dňoch si k sebe opäť našli cestu. Paparazzi ich totiž nafotili na spoločnej večeri so skupinkou kamarátov. Olivia nesklamala a na svojom vzhľade si dala záležať. Predviedla sa v sexi šatách, ktorých výstrih odhaľoval obliny jej pŕs a krátka sukňa chutné stehná. 

Olivia Culpo si vyšla na večeru v takýchto sexi šatách.
Olivia Culpo
Zdroj: profimedia.sk

Olivia Culpo predvádza svoje sexi krivky celkom rada.
Olivia Culpo
Zdroj: Instagram

Stretli ste sa už s neverou?

50 % nie
áno 50 %

Hlasovalo: 441Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články