Český pán spevák sa pochválil rodičovskými schopnosťami: Vie presne, čo má synček najradšej | Topky.sk

Streda, 23. január 2019. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Český pán spevák sa pochválil rodičovskými schopnosťami: Vie presne, čo má synček najradšej

Martin Chodúr
Martin Chodúr
Zdroj: TASR/Dano Veselský
05.01.2019 20:00

BRATISLAVA - Český spevák Martin Chodúr rozhodne za inými rodičmi nezaostáva a sám veľmi dobre vie, čím svojho syna Martina poteší.


 „On si sám ešte nepovie, čo chce, no viem, že má rád napríklad autobusy alebo vláčiky. A má rád aj Mickeyho Mousa, to je jeho veľký kamarát,“ prezradil spevák v rozhovore. „Do obchodu s ním ale ísť nemôžeme, hračkárstva sú veľmi nebezpečné. Tam si totiž vždy niečo zoberie a už nedá. A pritom je to zvyčajne niečo, čo už doma má,“ podotkol Chodúr.

Malý Martin, ktorý 1. januára oslávil tretie narodeniny, sa však nezaujíma len o hračky. Blízke sú mu aj niektoré činnosti. „Strašne rád počíta a má rád písmenká a knižky, to je taká jeho vášeň,“ vymenoval Chodúr. „A rád si zoraďuje veci. Má rád systém. Ide von a vidí tam šišky, tak ich začne pekne skladať vedľa seba a hovorí pri tom ‘A,B,C, D‘. Možno bude nejaký matematik alebo niečo také, má také logické myslenie. A keď mu náhodou niečo dám inak, dá si to zase naspäť,“ priblížil 29-ročný rodák z Ostravy.

„Je zvláštne, ako je na tých deťoch hneď vidieť, k čomu inklinujú. Niekto je napríklad technik, furt vŕta do pračky, niekto zas stále behá a skáče za loptou, každý je iný. Ja som stále spieval. To má môj syn trošku po mne, tiež rád spieva, ale ja som spieval naozaj extrémne a neustále. Rodičia ma vtedy zvykli upratať k starej pani susedke, povedali mi ‘Tu spievaj tete‘ a ja som jej vždy spieval. Až po rokoch som sa dozvedel, že bola skoro hluchá,“ zasmial sa.


Galéria

Martin Chodúr Martin Chodúr Martin Chodúr

Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články