Známa herečka šokovala fanúšikov: Veď vyzerá ako... Tak TOTO je brutálne! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Známa herečka šokovala fanúšikov: Veď vyzerá ako... Tak TOTO je brutálne!

Busy Phillips
Busy Phillips
Zdroj: Instagram
07.12.2018 22:00

LOS ANGELES - Neskutočná premena! O tú sa so špeciálnym tímom postarala herečka Busy Philipps (39), ktorá má vlastnú talkšou. V nej bude hostiť aj slávnu Kim Kardashian (38). Pri tej príležitosti sa rozhodla zo seba spraviť jej kópiu. Reakcie fanúšikov sa rozdelili na dva tábory. Ku ktorému sa prikloníte vy?!


Busy Phillips je obľúbenou herečkou. Dobre ju poznajú napríklad fanúšikovia seriálu Dawsonov svet alebo Cougar Town. Blondínka je pred kamerami stále aktívna a realizuje sa aj ako moderátorka. 

Do svojej šou si Busy pozýva zaujímavých hostí. V túto nedeľu bude odvysielaná časť, v ktorej bude hostiť Kim Kardashian. Herečka sa pri tej príležitosti inšpirovala jej imidžom a nechala zo seba urobiť akoby jej kópiu. 

„Trvalo to asi tak štyri hodiny,” pripísala k fotke Philipps. Reakcie fanúšikov sa však výrazne líšili. „Dnes to bude prvý diel tvojej šou, ktorý vynechám. Vyzeráš hrozne. Kim? Tá žena je snáď všade,” reagovali tí, ktorí boli sklamaní. Mnohí fanúšikovia však boli nadšení a odporučili Busy, aby sa takto líčila a obliekala častejšie. Vy môžete vyjadriť svoj názor v diskusii. 

Busy Philipps ako Kardashianka.
Busy Phillips
Zdroj: Instagram

Ako sa vám páči premena Busy Phillips na Kardashianku?


Galéria

Busy Phillips Busy Philipps ako Kardashianka. Busy Phillips sa zmenila Busy Phillips pred premenou Busy Phillips Kim Kardashian Kim Kardashian Kim Kardashian

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články