°C

Štvrtok, 13. august 2020. Meniny má Ľubomír, zajtra Mojmír.

Hviezdička z reality šou sa na nete pretŕča nahá: Jej život hotová Sodoma, Gomora!

Erika Kisheva
Erika Kisheva
Zdroj: Instagram
04.12.2018 22:00

MOSKVA - Pikantné! Dom 2 je najdlhšie vysiealná reality šou na ruských televíznych obrazovkách. Vďaka nej sa podarilo zviditeľniť aj dievčine menom Erika Kisheva, ktorá má instagram plný sexi fotiek. Avšak táto kráska prišla na svet ako muž. A to nie je jediné z je pikantných tajomstiev...


Silikónové prsia, dokonale tvarovaný zadok, pekná tvárička a dráždivá bielizeň. Erika Kisheva má všetko, čo sa chlapom páči. Avšak jej minulosť nemusí byť každému po chuti.  

Hviezdička z ruskej reality šou Dom 2 sa totiž narodila ako chlap. Keďže Erik pochádzal z moslimskej rodiny, premenu na ženu by mu netolerovali. A tak odišiel do Ruska, kde si svoj najväčší sen postupne splnil. 

Erik sa spočiatku živil tancom.V roku 2004 vyhral Miss Travesty. Na to, aby sa z neho stala žena musel podstúpiť viacero náročných zákrokov. Peniaze naň si získal prostitúciou. Na internete sú dokonca dostupné aj viaceré pornovideá, v ktorých je on hlavnou hviezdou.   

Z Eriky Kisheva je žena a patrične si to užíva.
Erika Kisheva
Zdroj: Instagram

Erika Kisheva zásobuje internet sexi fotkami.
Erika Kisheva
Zdroj: Instagram

Prekvapilo vás, že sa Erika narodila ako muž?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 256Galéria

Erika Kisheva Z Eriky Kisheva je Erika Kisheva zásobuje internet Erika Kisheva nemá problém Erika Kisheva je dnes Erika Kisheva Erika Kisheva rada provokuje. Erika Kisheva

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články