Sobota, 8. máj 2021. Meniny má Ingrida, zajtra Roland.

Slávna modelka zastavila čas: Tento zajačik s ňou robí divy!

Kate Moss a Count Nikolai von Bismarck
Kate Moss a Count Nikolai von Bismarck
Zdroj: Instagram
02.12.2018 11:00

TOKIO - Ona nestarne? Kate Moss (44) patrí medzi hviezdy modelingu, ktoré netreba nikomu predstavovať. Svojím šarmom ohúrila aj viacero známych mužov. Jej aktuálnym partnerom je o trinásť rokov mladší Count Nikolai von Bismarck. Zaľúbenci sa pred pár dňami ukázali na módnej šou a človeku sa pri pohľade na nich ani nechce veriť, že ich delí taký vekový rozdiel.


Mať po svojom boku mladšieho partnera nie je v šoubiznise nič výnimočné. Mnohým celebritným dámam to pomáha aj k tomu, aby spomalili čas a zachovali si mladistvý vzhľad. K nim patrí aj modelka Kate Moss. 

Slávna Angličanka už zhruba od roku 2016 randí s nemeckým aristokratom a fotografom Countom Nikolaiom von Bismarckom. A zdá sa, že vekový rozdiel v ich vzťahu nehrá veľkú rolu. Presvedčili sa o tom aj návštevníci módnej šou Dior, ktorá sa nedávno konala v Tokiu. 

Kate a jej zajačik ochotne pózovali prítomným fotografom a modelka sa spoločnou fotkou pochválila aj na instagrame. „Wau, Kate, vyzeráš skvele. Krásny pár,” znie jeden z mnohých pochvalných komentárov. 

Kate Moss sa fotkou s milencom pochválila aj na instagrame.
Kate Moss, Count Nikolai
Zdroj: Instagram

Kate Moss pôsobí dojmom, akoby zastavila čas.
Kate Moss a Count
Zdroj: profimedia.sk

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Kate Moss a Count Kate Moss sa fotkou Kate Moss pôsobí dojmom, Kate Moss na módnej Kate Moss si na Kate Moss Kate Moss Kate Moss

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články