Najznámejšia zlatokopka sa vykŕmila: Takáto je teraz! | Topky.sk

Piatok, 26. apríl 2019. Meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.

Najznámejšia zlatokopka sa vykŕmila: Takáto je teraz!

Courtney Stodden
Courtney Stodden
Zdroj: Instagram
07.11.2018 22:00

LOS ANGELES - Pribratejšia, zdravšia a viac sexi! Takto sa najnovšie opisuje a prezentuje Courtney Stodden (24), ktorá sa do povedmia verejnosti dostala ako manželka Douga Hutchisona (58), známeho napríklad z filmu Zelená míľa. Čo poviete, pristane jej to viac s oblinami?


Courtney Stodden sa rada prezentuje ako modelka, ale povedzme si úprimne, nič iné okrem toho, že v mladom veku zbalila herca Douga Hutchisona, nedokázala. Vďaka početným škandálom, odhaleniam a čudesnému správaniu si však zaručila viacero článkov v médiách po celom svete. Dobre známa je aj čitateľom topiek...

V marci tohto roka sa v médiách objavili správy o tom, že Courtney podala žiadosť o rozvod. S Dougom sa rozišili vo februári 2017. 

Blondínka robila všetko pre to, aby sa na ňu nezabudlo. V uplynulých mesiacoch bolo okolo nej pomerne ticho. Teraz sa hlási o slovo novými fotkami, na ktorých rada poukazuje na to, že sa jej podarilo pribrať zhrub 10 kg. „Budem radšej piť šampanské a jesť zemiaky, než nosiť veľkosť XS,” hlása Courtney, ktorá momentálne váži zhruba 57 kíl. Čo na jej nové telo hovoríte vy? 

Courtney Stodden kedysi a dnes.
Courtney Stodden
Zdroj: Instagram

Courtney Stodden sa v novom tele cíti lepšie.
Courtney Stodden
Zdroj: Instagram

Takto vyzerá Courtney Stodden v súčasnosti.
Courtney Stodden
Zdroj: Instagram

Aj vy si myslíte, že to Courtney teraz viac pristane?

58 % nie
áno 42 %

Hlasovalo: 674Galéria

Courtney Stodden Courtney Stodden kedysi a Courtney Stodden sa v Takto vyzerá Courtney Stodden Courtney Stodden Courtney Stodden je na Courtney Stodden a Doug

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články