°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Všetky oči na Beckerovu dcéru! Po jej boku... Zženštilý promi synáčik

Anna Ermakova a Damian Hurley sa spolu zabávali.
Anna Ermakova a Damian Hurley sa spolu zabávali.
Zdroj: Instagram
06.12.2019 22:00

MNÍCHOV - Užívali si to! Bývalý tenista Boris Becker (52) a herečka Elizabeth Hurley (54) patria medzi dobre známe hviezdy svetového šoubiznisu. Svoje miesto v ňom chcú mať aj ich ratolesti. Tie sa počas uplynulého týždňa stretli na večierku, ktorý usporiadal výrobca známych praliniek. Pozrite sa, ako to Anne a Damianovi svedčalo.


Herečka Kate Beckinsale, ktorá si ešte pred pár dňami užívala slnečné lúče v mexickom Los Cabos, je momentálne v Európe. Prijala totiž pozvanie na párty, ktorú v Mníchove usporiadal výrobca praliniek. Ako už býva zvykom, brunetka vyzerala fantasticky.

Kate Beckinsale vyzerala fantasticky.
Kate Beckinsale
Zdroj: profimedia.sk

O pozornosť sa však musela deliť aj s jednou mladšou dámou. A to dcérou slávneho tenistu Borisa Beckera - 19-ročnou Annou Ermakovou. Netradične vyzerajúca dievčina by sa rada stala modelkou. Na konte už má zopár skúsenosti, takže nečudo, že si blesky fotoaparátov užívala. 

Anna Ermakova bola stredobodom pozornosti a užívala si to.
Anna Ermakova
Zdroj: profimedia.sk

Anne robil spoločnosť iný prominentný potomok. Syn herečky Elizabeth Hurley - Damian. Ten sa tiež chce živiť modelingom a vďaka dlhým vlasom a peknej tváričke vyzerá akoby slávnej mame z oka vypadol. 

Damian Hurley sa zabával v spoločnosti Anny Ermakovej. Spoločnými fotkami sa pochválil na instagrame.
Damian Hurley
Zdroj: Instagram

Myslíte si, že to Anne svedčalo?

32 % nie
áno 68 %

Hlasovalo: 1999Galéria

Anna Ermakova a Damian Kate Beckinsale vyzerala fantasticky. Anna Ermakova bola stredobodom Damian Hurley sa zabával Anna Ermakova a Damian Damian Hurley so svojou Boris Becker Anna Ermakova ako modelka.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články