Vojvodkyňa Meghan prestala skrývať bruško: Tu rastie kráľovský potomok! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Vojvodkyňa Meghan prestala skrývať bruško: Tu rastie kráľovský potomok!

Harry a Meghan
Harry a Meghan
Zdroj: SITA
16.10.2018 17:00

SYDNEY - Krásna a šťastná! Včera sa svet dozvedel radostnú správu, že vojvodkyňa Meghan nosí pod srdcom kráľovského potomka. Spoločne s manželom Harrym sa aktuálne nachádzajú v ďalekej Austrálii, kde vycestovali na svoju prvú zahraničnú cestu. Tehotná tmavovláska sa tam predviedla aj v obtiahnutých šatách, ktoré obopínali jej zaoblené bruško.


Prestali s tajnosťami! Už po piatkovej svadbe princeznej Eugenie sa viedli búrlivé diskusie o tom, že vojvodkyňa Meghan skrýva pod tmavomodrým kabátom zaoblené bruško. Dnes je jasné, prečo zvolila práve takýto outfit. Sympatická tmavovláska nechcela byť stredobodom pozornosti a urobila všetko pre to, aby nezatienila nevestu. 

Hneď v pondelok kráľovská rodina oficiálne potvrdila, že Harry a Meghan sa tešia na svoje prvé bábätko. Pár hodín pred tým leteli manželia na 16-dňovú pracovnú cestu, počas ktorej majú v pláne navštíviť Austráliu, Fidži, Tongské kráľovstvo a Nový Zelánd. 

Zaujímavé je, že aj Harryho rodičia - princ Charles a Lady Diana absolvovali svou prvú pracovnú cestu práve v Austráli. Snáď ich manželstvo postihne krajší osud...

Budúci rodičia Harry a Meghan na svojej prvej pracovnej ceste.
Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Haryy a Meghan sa u protinožcov dočkali vrúcneho privítania. Davu fanúšikov sa oplatili tým, že sa s nimi ochotne objímali a fotili. Tehotná vojvodkyňa sa predviedla v bielych šatách, ktoré zvýraznili jej zaoblené bruško. Podľa odhadov je momentálne na začiatku druhého trimestra. 

Vojvodkyňa Meghan sa takto vrúcne zvítavala s davom.
Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Vojvoda Harry dovolil tejto dáme, aby ho objala.
Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Vojvodkyňa Meghan ukázala zaoblené bruško, v ktorom rastie kráľovský potomok.
Harry a Meghan
Zdroj: SITA

Budú mať podľa vás Harry a Meghan syna alebo dcéru?

syna

307

dcéru

449

Počet hlasov: 756


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články