°C

Utorok, 7. apríl 2020. Meniny má Zoltán, zajtra Albert.

Mama pracháčka, otec hajzel: V tomto brušku rastie kontroverzné promi dieťa!

Viete, komu patrí toto bruško?
Viete, komu patrí toto bruško?
Zdroj: profimedia.sk
23.05.2018 20:00

MONACO - Bude z nich rodina! Jeremy Meeks (34) sa už nálepky najsexi väzeň sveta nikdy nezbaví. Minulosťou sú však ozbrojené lúpeže, kvôli ktorým sedel za mrežami. Dnes sa totiž živí modelingom a jeho aktuálnou partnerkou je pracháčka Chloe Green (27). Nedávno sa v médiách objavili správy o tom, že dvojica spolu čaká bábätko. Na najnovších paparazzi záberoch vidno, že pôrod je už na spadnutie.


Keď sa v médiách prvýkrát objavili fotky Jeremyho Meeksa, ako si vymieňa nežnosti s dedičkou miliónového impéria značky Topshop - Chloe Green, bol z toho poriadny škandál. Bývalého väzňa totiž doma čakala manželka, ktorá sa o tom, že jej je neverný dozvedela práve z médií. Verejnosť sexi modela nešetrila a denne čelil nenávistným odkazom na sociálnych sieťach. 

Ak by si niekto myslel, že románik Jeremyho a Chloe bol len akýmsi poblúznením, je na omyle. Zaľúbenci totiž svoju lásku myslia naozaj vážne. Dokonca by sa im v júni mal narodiť synček a plánujú svoj vzťah spečatiť aj svadbou. 

Budúci rodičia si v týchto dňoch užívajú chvíle oddychu. Na luxusnej jachte brunetkinho otca ich nafotili paparazzi. Chloe na sebe mala dvojdielne plavky a hrdo vystavovala na obdiv tehotenské bruško. Pri pohľade na Jeremyho bolo vidno, že život v prepychu si užíva plnými dúškami. Nuž, čuduje sa niekto? 

Jeremy Meeks a Chloe Green si užívajú chvíle oddychu.
Mama pracháčka, otec hajzel:
Zdroj: profimedia.sk

Budú podľa vás z Chloe a Jeremyho dobrí rodičia?

48 % nie
áno 52 %

Hlasovalo: 861Galéria

Viete, komu patrí toto Jeremy Meeks a Chloe Jeremy Meeks a Chloe Jeremy Meeks si luxusný Jeremy Meeks a Chloe Jeremy Meeks už jedného

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články