Trapas oscarovej herečky: Nepríjemné... A fotografi boli pri tom! | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Trapas oscarovej herečky: Nepríjemné... A fotografi boli pri tom!

Helen Mirren
Helen Mirren
Zdroj: SITA
14.05.2018 20:00

CANNES - Pozor, padá hviezda! Aj tak by sa dala okomentovať istá momentka, ktorú sa podarilo spraviť bulvárnym fotografom počas aktuálneho, 71. ročníka Medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Na spomínanej fotke je zvečnená oscarová herečka Helen Mirren (72) v nie príliš príjemnej situácii. A to vo chvíli, keď sa potkla a nešťastne spadla na zem.


Herečka Helen Mirren patrí medzi pravidelných návštevníkov filmového festivalu v Cannes. Nechýba na ňom ani tento rok. A ako to už v jej prípade býva zvykom, aj teraz ohúrila šarmom, ktorého má aj s pribúdajúcimi rokmi na rozdávanie. 

Na stretnutie s novinármi a fotografmi prišla nahodená v bielom overale, ktorý doplnila lesklým fialovým plášťom. Helen vyzerala skvele a je dosť pravdepodobné, že prítomných ohúrila. Žiaľ, nevyhla sa zahanbujúcemu trapasu. V istej chvíli sa totiž potkla a spadla na zem.  

Pád oscarovej umelkyne vyzeral hrozivo. Našťastie sa zaobišiel bez vážnejších zranení. Večer už Mirren zažiarila na premiére filmu Girls of The Sun, kde si už dávala na seba väčší pozor. 

FOTO z premiéry počinu Girls of The Sun nájdete v GALÉRII>>

Helen Mirren sa počas stretnutia s novinármi prihodil nepríjemný trapas.
Helen Mirren
Zdroj: profimedia.sk

Chceli by ste sa zúčastniť filmového festivalu v Cannes?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 223Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články