Slávna herečka (74) ohúrila na premiére: Wau, táto ženská je brutálna! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Slávna herečka (74) ohúrila na premiére: Wau, táto ženská je brutálna!

Helen Mirren
Helen Mirren
Zdroj: SITA
18.10.2019 20:00

LOS ANGELES - Stále rovanko očarujúca! Hoci Helen Mirren oslávila v lete 74. narodeniny, rozhodne nepatrí do starého železa. Potvrdzuje to dosť často. Herečka naposledy ohúrila na štvrtovej premiére, kde jednoducho nemala konkurenciu.


Mnohé ženy si už po 70-tke užívajú zaslúžený oddych a dôchodok. Herečka Helen Mirren ale ani v zrelom veku nespomalila pracovné tempo a treba uznať, že prijala aj mnohé zaujímavé úlohy. 

Za zmienku určite stojí stvárnenie panovníčky Kataríny Veľkej v 4-dielnom seriáli z dielne HBO. Na topkách sme vás už nedávno informovali, že herečka sa hravo popasovala aj s odvážnymi, sexuálnymi scénmi. 

Vo štvrtok sa konala slávnostná premiéra počinu, na ktorej Helen vyzerala ako ozajstná kráľovná. Oblečenú mala róbu tyrkysovej farby, ktorú doplnila o výrazné šperky. Herečka tak opäť raz potvrdila, že v jej prípade je vek len číslo. 

Helen Mirren vyzerala na premiére fantasticky.
Helen Mirren
Zdroj: SITA

Súhlasíte s nami, že Helen Mirren vyzerala na premiére skvele?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1535Galéria

Helen Mirren Helen Mirren vyzerala na Helen Mirren dokazuje, že Helen Mirren bola hviezdou Helen Mirren a Jason Helen Mirren bola hviezdou Jason Clarke počas pózovania

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články