Jej FOTO v bikinách už neprekvapí, tak si ich 52-ročná herečka vyzliekla! | Topky.sk

Štvrtok, 16. august 2018. Meniny má Leonard, zajtra Milica.

Jej FOTO v bikinách už neprekvapí, tak si ich 52-ročná herečka vyzliekla!

Elizabeth Hurley
Elizabeth Hurley
Zdroj: SITA
13.02.2018 17:00

LOS ANGELES - Luxusnú postavičku herečky Elizabeth Hurley (52) sme na topkách ospevovali už neraz. Nemôžete sa nám čudovať. Anglická herečka sa aj po prekročení 50-tky udržiava v skvelej kondícii a za to si rozhodne zaslúži pochvalu. Fotkami v bikinách už však nikoho neprekvapí. Toho si je vedomá zrejme aj ona sama. A preto zverejnila na instagrame fotku, na ktorej zašla o kúsok ďalej.


Elizabeth Hurley sa okrem herectva venuje navrhovaniu plaviek a bikín. Už viac ako desať rokov má vlastnú značku, ktorú si aj sama propaguje. Jej profily na sociálnych sieťach sú priam zahltené fotkami v úspornom kúpacom odeve. A keďže má brunetka postavu hodnú modelky, skvele vyzerá ako v bikinách, tak aj v celých plavkách. 

Podľa reakcií fanúšikov, pohľad na úsporne oblečenú Elizabeth ich tak skoro neomrzí. Kým chlapi s nadšením ospevujú jej krivky, pre ženy je motiváciou a veľkou inšpiráciou. 

V týchto dňoch sa však herečka rozhodla poštekliť mužskú fantáziu o čosi viac. Na instagrame totiž zverejnila fotku, na ktorej pózuje bez vrchného dielu bikín. Nájdete ju v GALÉRII>>

Je podľa vás Elizabeth Hurley sexi?

40 % nie
áno 60 %

Hlasovalo: 473Galéria

Elizabeth Hurley Elizabeth Hurley nechce svojich Elizabeth Hurley pravidelne ohuruje Elizabeth Hurley vyzerá v Elizabeth Hurley sa fanúšikom Elizabeth Hurley je sexi

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: instagram, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články