Štvrtok, 13. máj 2021. Meniny má Servác, zajtra Bonifác.

Speváčka vyrazila fanúšikom na koncerte dych: Maria, a gaťky máš kde?!

Maria Brink
Maria Brink
Zdroj: profimedia.sk
30.01.2018 20:00

FORT LAUDERDALE - Nestáva sa často, že by sme na topkách písali o metalových kapelách. No uznajte, že outfity, v ktorých sa na nedávnom koncert objavila speváčka formácie In This Moment, stoja za zmienku. Maria Brink (40) totiž pred fanúšikov predstúpila v šatách s mega rázporkami. Prítomným fanúšikom tak predviedla viac, než len svoj talent.


Umelci pohybujúci sa v hudobnej brandži veľmi dobre vedia, že fanúšikov poteší, ak svoj koncert obohatia aj o príjemný vizuálny zážitok. Mnohé speváčky kladú dôraz na výber outfitov. Výnimkou nie je ani líderka americkej metaovej kapely In This Moment - Maria Brink. 

Blonďavá štyridsiatnička to potvrdila napríklad na piatkovom koncerte. Pred fanúšikov predstúpila v rafinovaných šatách, ktoré na prvý pohľad pripomínali plachtu. Správne zvolené rázporky sa však postarali o to, že pri pohľade na ňu mali hriešne myšlienky nielen chlapi, ale aj ženy. Maria totiž pôsobila dojmom, akoby nechala nohavičky doma. 

Je však dosť pravdepodobné, že pod voľne vejúcou látkou mala speváčka oblečené špeciálne vykrajované body, ktoré ju chránilo pred tým, aby neukázala to najintímnejšie. 

FOTO odvážnych šiat, ktorými speváčka Maria Brink vyrazila fanúšikom dych, nájdete v GALÉRII>>

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Maria Brink Maria Brink sa na Maria Brink si koncert Maria Brink sa predviedla Maria Brink

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články