Slávne maminy sa pýšia dcérami, táto herečka zas... Aha, podobu nezaprie! | Topky.sk

°C

Streda, 13. november 2019. Meniny má Stanislav, zajtra Irma.

Slávne maminy sa pýšia dcérami, táto herečka zas... Aha, podobu nezaprie!

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: SITA
07.11.2017 20:00

LOS ANGELES - Aj ona má svoj klon! Šoubiznis je plný celebritných dám, ktoré sa pýšia krásnymi dcérami. Tie neraz slávnym mamám akoby z oka vypadli. Svoje "mladšie ja" má doma aj herečka Kate Hudson (38). Nakrátko vystrihaná umelkyňa nedávno vzala do spoločnosti syna Rydera a ich podoba priam bije do očí.


71-ročná herečka Goldie Hawn je verejnosti známa vďaka účinkovaniu v mnohých počinoch. Spomenúť možno filmy Vojačka Bejnaminová, Klub odložených žien, Smrť jej pristane a mnohé iné. O blondínke sa tiež vie, že vyznáva zdravý životný štýl, pravidelne športuje a s manželom Kurtom Russellom tvoria jeden z najstabilnejších párov Hollywoodu. 

Dvojica si bežne prejavuje svoju lásku aj na verejnosti. Láskyplne sa k sebe túlili aj pred pár dňami na podujatí, ktoré usporiadala herečkina nadácia zameraná na podporu projektov pre deti.

Goldie prišli okrem manžela podporiť aj syn Wyatt, dcéra Kate Hudson a starší vnuk Ryder. 13-ročný chlapec nebol z bleskov fotoaparátov vôbec nervózny. Práve naopak, rozdával úsmevy na všetky strany. Ochotne pózoval aj so známou maminou Kate, na ktorú sa výrazne ponáša. Presvedčte sa o tom na vlastné oči v GALÉRII>>

Na koho z rodičov sa podobáte vy?

na mamu

51

na otca

71

z oboch mám niečo

64

Počet hlasov: 186


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články