°C

Piatok, 21. február 2020. Meniny má Eleonóra, zajtra Etela.

Kráľovná očarila v šmrncovnom outfite: Wau, vyzerá brutálne!

Kraľovná Letizia
Kraľovná Letizia
Zdroj: profimedia.sk
30.10.2017 20:00

MADRID - Tej to ale pristane! Vojvodkyňa Kate (35) nie je jedinou urodzenou dámou, ktorá na seba strháva obdivné pohľady, kdekoľvek sa objaví. Nemenej šarmantná je aj španielska kráľovná Letizia (45). Tá zavítala na nedávne udeľovanie cien pre novinárov nahodená v štýlovom overale, v ktorom ohúrila hádam každého.


Pokojne by zapadla medzi modelky! Reč je o španielskej kráľovnej Letizii, ktorá o päť rokov oslávi okrúhle 50. narodeniny. Pribúdajúceho veku sa však vôbec nemusí báť. Stále sa totiž pýši peknou tváričkou a dokonale štíhlou figúrou. 

Tú vystavila na obdiv aj pred pár dňami. V Madride sa konalo odovzdávanie cien pre novinárov, ktoré poctila svojou prítomnosťou aj šarmantná brunetka. Kráľovná sa v minulosti pohybovala vo svete médií a táto oblasť jej je dodnes blízka. 

Letizia pri tej príležitosti stavila na overal bordovej farby, ktorý dokonale zvýraznil jej figúru. Samozrejmosťou bol aj bezchybný účes a  mejkap. 

FOTO celého outfitu kráľovnej Letizie nájdete v GALÉRII>>

Kráľovná Letizia je krásna žena.
Letizia
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám overal, ktorý mala kráľovná oblečený?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 466Galéria

Kraľovná Letizia Kráľovná Letizia je krásna Kráľovná Letizia vyzerala v Kráľovná Letizia a kráľovná Kráľovná Letizia je krásna Kráľovná Letizia mala vždy

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články