Slávna speváčka išla do kostola v... Och, a to farára neporazilo?! | Topky.sk

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Slávna speváčka išla do kostola v... Och, a to farára neporazilo?!

Gwen Stefani
Gwen Stefani, Zdroj: Instagram
11.09.2017 22:00

LOS ANGELES - Neprehnala to?! Túto otázku si pri pohľade na fotku speváčky Gwen Stefani (47) položia asi viacerí. Paparazzi totiž nafotili známu blondínku cestou na nedeľnú omšu. Na tom by nebolo nič šokujúce. Pomerne prekvapivý je však outfit, v ktorom si to sexi blondínka do kostola namierila. Aha!


Gwen Stefani svojho času preslávilo účinkovanie vo formácii No Doubt, no slušný úspech zaznamenala aj ako sólová interpretka. Okrem hudby sa venuje tiež módnemu návhrárstvu, má za sebou pár hereckých skúseností a pôsobí aj ako koučka v televíznej šou The Voice. 

Atraktívna blondínka je zároveň trojnásobnou mamičkou, ktorá vychováva svoje deti v duchu katolíckej viery. Každú nedeľu ráno tak svojich troch synov vyoblieka a spoločne sa vyberú do kostola. 

Počas uplynulého víkendu jej pri príchode na omšu robili spoločnosť bulvárni fotografi. Tí sa určite potešili, keď zbadali, ako tam prišla speváčka "nahodená". Gwen totiž mala oblečené košeľové minišaty, spod ktorých jej vytŕčala čipka samodržiacich pančúch. Ktovie, či bol rovnako nadšený aj farár, keď to uvidel...

FOTO sexi outfitu, v ktorom si to Gwen Stefani namierila do kostola, nájdete v GALÉRII>>

Vedeli ste, že speváčka Gwen Stefani chodieva do kostola?

39 % nie
áno 61 %

Hlasovalo: 262Galéria

Gwen Stefani Gwen Stefani prišla do Gwen Stefani chodieva do Gwen Stefani je trojnásobnou Gwen Stefani našla šťastie Gwen Stefani a Blake Gwen Stefani a Blake Gwen Stefani ako koučka

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články