Z chlapčaťa je mladá slečna! Vážení, o tejto herečke ešte budeme počuť | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Z chlapčaťa je mladá slečna! Vážení, o tejto herečke ešte budeme počuť

Millie Bobby Brown
Millie Bobby Brown, Zdroj: Instagram
13.08.2017 11:00

LOS ANGELES - Má pred sebou sľubnú kariéru! Reč je o 13-ročnej herečke menom Millie Bobby Brown, ktorú zviditeľnilo najmä účinkovanie v hororovom seriáli Stranger Things. Školáčka sa kvôli tomu vzdala svojej hrivy a istý čas bola vystrihaná celkom nakrátko. Dnes jej už vlasy dorástli a pri pohľade na brunetkine najnovšie fotky je zrejmé, že z nej raz bude ozajstná krásavica.


Millie Bobby Brown sa narodila v Španielsku, no v roku 2011 sa jej rodina presťahovala za veľkú mláku. Tam začala navštevovať kurzy herectva a už má za sebou aj účinkovanie vo viacerých počinoch. Azda najznámejší je seriál Stranger Things.

Niet však pochýb, že o mladej herečke ešte budeme počuť. Okrem toho, že je Millie talentovaná, rastie z nej sympatická mladá slečna. Pred pár dňami zavítala do televízneho programu Late Show With Stephen Colbert, kde nešetrila úsmevom. Tým očarila aj prítomných fotografov, ktorým pózovala ako profesionálka. 

Aktuálnu FOTO herečky Millie Bobby Brown nájdete v GALÉRII>>

Je vám Millie Bobby Brown sympatická?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 313Galéria

Millie Bobby Brown Z Millie Bobby Brown O Millie Bobby Brown Millie Bobby Brown si Millie Bobby Brown má Millie Bobby Brown ako Millie Bobby Brown sa

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk, instagram, CBS

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články