Takto ste Céline Dion ešte nevideli: Bez mejkapu a dotrhaná! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Takto ste Céline Dion ešte nevideli: Bez mejkapu a dotrhaná!

Céline Dion
Céline Dion
Zdroj: SITA
18.06.2017 11:00

PARÍŽ - Prekvapila! Céline Dion (49) patrí k hviezdam, ktoré preferujú elegantné outfity. Krásne róby máva oblečené na spoločenských podujatiach, ale aj keď vystupuje. Pred pár dňami ju však bulvárny fotograf zvečnil v outfite, aký by ste na kanadskej speváčke nečakali. Okrem dotrhaných džínsov však blondínka prekvapila aj nenalíčenou tvárou.


Speváčka Céline Dion je momentálne na európskom turné. Práca, koncerty a stretnutia s fanúšikmi jej pomáhajú vyrovnať sa so stratou manžela. René Angélil prehral svoj boj s rakovinou začiatkom minulého roka. „Sú dni, keď sa mi zdá, že už ubehli tri roky. A potom sú tu také dni, keď si myslím, že sa to ani nestalo. Je stále so mnou a viem, že je veľmi hrdý,” poznamenala v nedávnom rozhovore umelkyňa.  

Blondínka v uplynulých dňoch koncertovala aj v Paríži. Počas chvíľ voľna si vybehla na večeru a pred hotelom ju zvečnili paparazzi. Oblečená v roztrhaných rifliach, bielom tope a predĺženom saku vyzerala Céline fantasticky. Za zmienku tiež stojí, že bola nenalíčená. A takto ju veru fanúšikovia nemajú možnosť vidieť často. 

Céline Dion sa na verejnosti ukazuje zväčša dokonale nalíčená.
Céline Dion
Zdroj: SITA

Paparazzi nafotili Céline Dion nenalíčenú a v takomto ležérnom outfite.
Céline Dion
Zdroj: profimedia.sk

Vyzerá podľa vás Céline Dion bez mejkapu dobre?

53 % nie
áno 47 %

Hlasovalo: 1530Galéria

Céline Dion Céline Dion sa na Paparazzi nafotili Céline Dion Céline Dion vystupuje prevažne Céline Dion preferuje skôr Céline Dion a jeden Céline Dion sa s Celine Dion

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články