Céline Dion rok po smrti manžela: Takto sa dnes cíti! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Céline Dion rok po smrti manžela: Takto sa dnes cíti!

Céline Dion
Céline Dion
Zdroj: SITA
13.02.2017 16:30

LOS ANGELES - Kanadská speváčka Céline Dion sa cíti po vlaňajšej smrti manžela Reného Angélila už lepšie. Štyridsaťosemročná interpretka, ktorá má so zosnulým producentom troch synov, to uviedla v rozhovore s Nancy O'Dell počas udeľovania cien Grammy v Los Angeles.


"Máme sa dobre, ďakujem za opýtanie. Sú dni, keď sa mi zdá, že sú to už tri roky a potom sú dni, keď si myslím, že sa to ani nestalo. Je stále so mnou a viem, že je veľmi hrdý," vyjadrila sa speváčka, ktorej pomáha aj práca. "Nemôžem sa zastaviť. Stále vystupujem vo Vegas a pôjdem na turné. Vlani som bola na šnúre v Európe a toto leto sa tam vrátim, pričom mám na zozname 26 miest a dokonca nejaké vystúpenia v Berlíne," povedala interpretka, ktorá sa predstaví aj v Dánsku, Švédsku, Francúzsku, Anglicku, Holandsku alebo Švajčiarsku. 

Céline Marie Claudette Dion sa na hudobnej scéne pohybuje od roku 1980 a doteraz vydala 26 štúdioviek, 17 kompilácií a sedem živých nahrávok, pričom spieva v angličtine aj francúzštine. Jej zatiaľ posledným albumom je Encore un soir, ktorý vydala v auguste 2016. Na konte má hity ako My Heart Will Go On, The Power Of Love, Because You Loved Me, All By Myself, I'm Your Angel či A New Day Has Come. Získala viac ako dve stovky cien, vrátane piatich Grammy. Vlani jej udelili Billboard Icon Award za celoživotné dielo. Reného Angélila, ktorý podľahol rakovine hltana, si vzala za manžela v roku 1994. 


Galéria

Céline Dion Céline Dion Céline Dion Céline Dion Céline Dion

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články