Porotkyňa Talentu pobúrila divákov: Preboha, veď vyzerá ako striptérka! | Topky.sk

°C

Pondelok, 27. január 2020. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz.

Porotkyňa Talentu pobúrila divákov: Preboha, veď vyzerá ako striptérka!

Amanda Holden a Simon Cowell.
Amanda Holden a Simon Cowell.
Zdroj: ITV
02.06.2017 20:00

LONDÝN - Neverili vlastným očiam! Mnohí diváci šou Britain´s Got Talent zostali vo štvrtok večer poriadne šokovaní. Pričinila sa o to porotkyňa Amanda Holden (46). Tá svojim odvážnym outfitom mnohých pobúrila. Čo myslíte, patria takéto kreácie do rodinného programu?


Amanda Holden, ktorá je porotkyňou v obľúbenej šou Británia má talent, patrí k ženám obľubujúcim dráždivé outfity. A hoci to mnohí diváci spomínanej relácie neberú s nadšením, ona zdá sa, nemieni prestať provokovať. Práve naopak! Pritvrdzuje stále viac.  

Na štvrtkové semifinálové kolo si blondínka obliekla šaty s výstrihom až po pupok a odhaleným chrbtom, ktoré boli dokonca v niektorých partiách priesvitné. „Pozrite sa na to, čo má dnes Amanda oblečené. Teda, čo Amanda nemá oblečené,” vtipkoval v úvode moderátor Anthony McPartlin. 

Viacerým divákom však pohľad na odhalenú porotkyňu neprišiel smiešny. „Preboha! Povedzte už tej žene niekto, že ak účinkuje v rodinnej šou, nemusí sa obliekať ako striptérka,” znela jedna z mnohých reakcií na twitteri. „Je si vedomá, že túto šou sledujú aj deti a mladiství? Mala by sa trošku upokojiť. V čom príde na finále? S prelepenými bradavkami?” rozhorčovala sa pohoršená diváčka.     

Amanda Holden sa fotkou outfitu pochválila na instagrame. Tam ju fanúšikovia prevažne chválili.
Amanda Holden
Zdroj: Instagram

Amanda Holden si obliekla šaty, ktoré toho veľa odhaľovali hádam z každej strany.
Amanda Holden
Zdroj: Instagram

Aj vy si myslíte, že to Amanda Holden s výberom outfitu prepískla?

42 % nie
áno 58 %

Hlasovalo: 1952


 


Galéria

Amanda Holden a Simon Amanda Holden sa fotkou Amanda Holden si obliekla Amanda Holden má veľmi Amanda Holden a jedna Amanda Holden má sexepílu Amanda Holden veľmi rada

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: ITV, instagram, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články