°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Promi lesbička bez zábran: Holé prsia vystavila do kamery!

Kristen Stewart vo filme Personal Shopper
Kristen Stewart vo filme Personal Shopper
Zdroj: IFC Films
21.03.2017 20:00

LOS ANGELES - S vyzliekaním nemá vôbec problém! Kristen Stewart (26) sa dostala do povedomia verejnosti najmä učinkovaním v Twilight ságe. Na konte má ale viacero počinov, ktoré sa žánrovo líšia a stoja určite za zmienku. Napríklad nová dráma s názvom Personal Shopper, kde nechýbali odhalené scény.


Časy, keď Kristen Stewart stvárnila zamilovanú Bellu v upírskej ságe Twilight, sú už minulosťou. Americká herečka plní stránky bulváru skôr vyjadreniami o tom, že sa jej páčia ženy, či mierne zanedbaným vzhľadom.

Pred kamerami sa usiluje nálepky "herečka z Twilightu" zbaviť. Nápomocná jej v tom nepochybne bude aj francúzska dráma Personal Shopper. Kristen v nej stvárnila Maureen, ktorá pracuje ako osobný nákupca pre žiadanú celebritu. Svoj voľný čas trávi v opustenom dome, kde s ňou komunikuje jej mŕtvé dvojča.   

Okrem traileru k filmu sa na verejnosť dostali už aj odhalené zábery z neho. Tie zachytávajú Kristen v tango nohavičkách a celkom nahými prsiami. 

Kristen Stewart vo filme Personal Shopper ukázala holé prsia.
Kristen Stewart
Zdroj: IFC Films

Kristen Stewart sa pred kamerami predviedla aj v tangáčoch.
Kristen Stewart
Zdroj: IFC Films

VIDEO: Trailer k filmu Personal Shopper. 

Zaujal vás trailer k filmu Personal Shopper?

81 % nie
áno 19 %

Hlasovalo: 193Galéria

Kristen Stewart vo filme Kristen Stewart vo filme Kristen Stewart sa pred Kristen Stewart nemá problém Kristen Stewart vo filme Takto v súčasnosti vyzerá Kristen Stewart kedysi Kristen Stewart

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: IFC Films, SITA, profimedia.sk;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články