°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Po obrovskom fiasku útek: Exmanžel speváčku bráni, ona sa zatiaľ váľa vo vírivke!

Mariah Carey
Mariah Carey
Zdroj: Instagram
05.01.2017 20:00

ASPEN - Vlna kritiky, ktorá sa na svetoznámu speváčku spustila po novoročnom trapase, dotlačila zahanbenú Mariah Carey na útek. A hoci je stále na pretrase, ona si to poriadne užíva v útočisku v Aspene!


Mariah Carey svoje novoročné vystúpenie absolútne nezvládala, jej spev na playback sa stal obrovským fiaskom a okamžite sa na ňu spustila vlna kritiky. Nečudo teda, že sa svetoznáma speváčka rozhodla pre útek. 47-ročná speváčka sa fanúšikom pochválila fotkou zo svojho útočiska v Aspene, na ktorej si so spokojným výrazom na tvári a v zlatých plavkách užíva chvíle relaxu vo vírivke.

Na speváčkin novoročný trapas reagovali mnohí a nie veľmi pozitívne. Na jej obranu sa však postavil jej bývalý manžel Tommy Mottola a napísal otvorený list.Čo sa stalo na Silvestra, sa mohlo stať každému. Ľudia od techniky mali dávať väčší pozor, aby sa to nestalo,“ napísal speváčkin exmanžel. Mottola ju v liste tiež vyzval, aby svojich ľudí vymenila za skúsenejších profesionálov a aby sa nezapájala do reality šou. Nuž, ktovie, či dá radšej na exmanželove rady a bude nad nimi rozmýšľať, alebo si bude naďalej bezstarostne užívať horúce bublinky.

Po obrovskom fiasku útek:


Galéria

Mariah Carey Mariah Carey od problémov Mariah Carey pokazila novoročné Mariah Carey

Nástroje k článkuZDROJ: mb
FOTO: youtube.com, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články