Spotené pazuchy, zarezaný rozkrok: Júúúj, tento outfit je dosť Scary! | Topky.sk

°C

Pondelok, 9. december 2019. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Spotené pazuchy, zarezaný rozkrok: Júúúj, tento outfit je dosť Scary!

Mel B ukázala v overale intímne partie aj spotené podpazušie.
Mel B ukázala v overale intímne partie aj spotené podpazušie.
Zdroj: profimedia.sk
03.08.2016 20:00

BEVERLY HILLS - Krok vedľa! Aj takto by sa dal komentovať outfit, ktorý zvolila speváčka a televízna porotkyňa Melanie Brown (41) na párty televíznej stanice NBC. Tmavovlásku preslávilo účinkovanie vo formácii Spice Girls, kde dostala prezývku Scary Spice. Umelkyňa síce strašidelne nevyzerá, no overal, v ktorom sa na žúr vybrala, možno pokojne označiť týmto prívlastkom. Súhlasíte?!


Vie to aj lepšie! Melanie Brown sa už v časoch, keď existovala formácia Spice Girls, pýšila vypracovaným bruchom, ktoré odhaľovala v krátkych topoch. Dnes je z nej zrelá štyridsiatnička, priviedla na svet tri deti a jej telo je stále hodné obdivu. 


3 deti, 41 rokov a telo ako bohyňa! Wau, tejto hviezde to v bikinách ozaj pristane


Krivkami sa tmavovláska pochválila aj na tohtotýždňovej párty stanice NBC. Tam zavítala oblečená vo fialovom overale s hlbokým výstrihom. Odhalené prsia však neboli jediným miestom, kam putovali pohľady všetkých prítomných. Pozornosť pútala Mel B aj obtiahnutými intímnymi partiami.      

Nejeden muž sa pri pohľade na niekdajšku Spajsku zapotil. A horúco bolo aj samotnej umelkyni. Keď totiž pózovala fotografom, ukázala aj spotené podpazušie. Stále to tvrdíme, aj hviezdy sú len ľudia.   

Mel B pútala pozornosť výstrihom, zarezaným rozkrokom aj mapami potu pod pazuchami.
Mel B
Zdroj: profimedia.sk

Páči sa vám outfit, v ktorom sa Scary Spice predviedla?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 434Galéria

Mel B ukázala v Mel B pútala pozornosť Mel B je sympatická Mel B nedávno provokovala Mel B je vo Mel B na svojej Mel B sa má Melanie Brown nosila istého

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, SITA, instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články