°C

Utorok, 27. október 2020. Meniny má Sabína, zajtra Dobromila.

Hviezdny Van Damme má z dcéry sexicu: Krásna tvár, pevné telo a... Pozrite, čo dokáže!

Jean-Claude Van Damme sa môže pochváliť vydarenou dcérou.
Jean-Claude Van Damme sa môže pochváliť vydarenou dcérou.
Zdroj: SITA a profimedia.sk
10.05.2016 20:00

LOS ANGELES - Aký otec, taká dcéra! Jean-Claude Van Damme (55) patrí k hviezdam, ktoré nie je treba veľmi predstavovať. Vedeli ste však, že okrem úspechov na filmovom plátne sa rodák z Belgicka môže pochváliť aj troma vydarenými ratolesťami? Za zmienku stojí zvlášť dcéra Bianca Bree (25). Sympatická brunetka je totiž nielen krásna, ale dokáže aj rovnaké kúsky, akými sa jej otec preslávil.


Môže byť na ňu pyšný! Mnohí rodičia majú radosť z toho, keď sa ich deti rozhodnú nasledovať a kráčať v ich šľapajách. Slávnym otcom sa nechala inšpirovať aj Bianca Bree Van Damme, ktorej otec patrí medzi top akčných hrdinov všetkých čias.  


Akční hrdinovia poznačení vráskami, botoxom a šedinami: Len Chucka Norrisa (75) sa staroba zľakla!


Sympatická brunetka nedávno absolvovala promo fotenie v dvojdielnych plavkách. Na obdiv tak vystavila svoje vyformované telo, ktoré je výsledkom tvrdej driny. Bianca sa totiž dlhé roky venuje fitnessu a kulturistike. 

V minulosti sa podobne, ako jej prominentný otec, postavila pred kamery a účinkovala v pár filmoch. Neskôr sa však stiahla. „Spoločenským akciám a väčším podujatiam sa vyhýbam. Nie je mi vôbec príjemné, keď cudzí ľudia riešia môj osobný život. Mám len zopár blízkych priateľov,” povedala v rozhovore pre DailyMail kráska, ktorá si na facebooku uvádza, že je vydatá.

Bianca Bree Van Damme má krásnu tvár, pevné telo a póza, ktorá preslávila jej otca, pre ňu nie je vôbec náročná.
Bianca Bree Van Damme
Zdroj: profimedia.sk

Je vám Van Dammova dcéra sympatická?

5 % nie
áno 95 %

Hlasovalo: 1287Galéria

Jean-Claude Van Damme sa Bianca Bree Van Damme Bianca Bree Van Damme Bianca Bree Van Damme Bianca Bree Van Damme Bianca Bree Van Damme Jean-Claude Van Damme Jean-Claude Van Damme

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: profimedia.sk, facebook, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články