Hviezdny Travolta je ako voskový panák, no jeho žena... Vyzerá bo-hov-sky! | Topky.sk

Piatok, 22. jún 2018. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Hviezdny Travolta je ako voskový panák, no jeho žena... Vyzerá bo-hov-sky!

John Travolta stratil rokmi všetok sexepíl. Jeho manželka Kelly Preston je aj v zrelom veku veľká kočka.
John Travolta stratil rokmi všetok sexepíl. Jeho manželka Kelly Preston je aj v zrelom veku veľká kočka. , Zdroj: SITA
29.01.2016 20:00

LOS ANGELES - Zatienila ho! John Travolta (61) sa kedysi pýšil prílvastkom sexsymbol a vďaka účinkovaniu v kultovej Pomáde si získal množstvo obdivovateliek. Tie časy sú už však dávno minulosťou. Umelec totiž s pribúdajúcim vekom a počtom omladzujúcich procedúr stále viac pripomína exponát z múzea voskových figurín. Ešte šťastie, že má po svojom boku krásnu manželku Kelly Preston (53), ktorá na seba strhne všetku pozornosť, kdekoľvek sa známy pár objaví.


Počas uplynulého týždňa sa konala premiéra televízneho projektu American Crime Story. Jeho prvá séria sa zameriava na prípad herca a hráča amerického futbalu O.J.Simpsona, ktorý bol v roku 1994 obvinený z dvojnásobnej vraždy. Tento proces sprevádzala veľká publicita a hoci bol bývalý športovec oslobodený, dodnes sedí za mrežami kvôli lúpežiam a únosu. 

Jednu z ústredných postáv stvárňuje v počine aj herec John Travolta, ktorý na slávnostnom premietaní nemohol chýbať. Garde mu robila atraktívna manželka Kelly Preston. Herečka a bývalá modelka prišla nahodená v čiernych čipkovaných šatách, ktoré dokonale zvýraznili jej udržiavanú postavu. Za zmienku stojí tiež mladistvo vyzerajúca tvár zrelej päťdesiatničky. Úprimne, tipovali by ste jej správny vek?!  

John Travolta pripomína panáka z múzea voskových figurín.
John Travolta, Kelly Preston
Zdroj: SITA

Kelly Preston vyzerá vo svojich 53 rokoch fantasticky.
John Travolta, Kelly Preston
Zdroj: SITA

Vyzerá podľa vás Kelly Preston na svoj vek dobre?

5 % nie
áno 95 %

Hlasovalo: 584Galéria

John Travolta stratil rokmi John Travolta pripomína panáka Kelly Preston vyzerá vo John Travolta a krásna David Schwimmer, známy najmä Cuba Gooding Jr. na Herečka Selma Blair, ktorá Sarah Paulson v poslednej

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články