Zostarnutý Travolta ukázal rodinu: Och, dcéra by sa mala hneď prezliecť! | Topky.sk

Štvrtok, 17. október 2019. Meniny má Hedviga, zajtra Lukáš.

Zostarnutý Travolta ukázal rodinu: Och, dcéra by sa mala hneď prezliecť!

John Travolta
John Travolta
Zdroj: SITA
16.05.2018 17:00

CANNES - Veľmi si nepomohla! V rámci Medzinárodného filmového festivalu v Cannes mal svoju premiéru aj počin s názvom Gotti. V ňom stvárňuje ústrednú postavu John Travolta (64), ktorému na červenom koberci robila spoločnosť jeho rodina. Po boku slávneho tatka hrdo pózovala aj 18-ročná Ella. Výberom róby ale príliš neohúrila.


Hoci sú vlasy a brada Johna Travoltu poznačené šedinami, do starého železa rozhodne nepatrí. V aktuálnom roku majú svoju premiéru tri počiny, v ktorých spomínaný herec účinkoval. Jeden z nich - životopisná dráma Gotti - bol slávnostne predstavený počas prebiehajúceho filmového festivalu v Cannes. 

Americký herec vzal na výlet do Európy celú rodinu. Manželka Kelly, dcéra Ella a syn Ben mu robili spoločnosť aj na červenom koberci. Hercova polovička má 55 rokov, avšak stále si zachováva mladistvý vzhľad a aj teraz vyzerala ozaj skvele.  

Výberom outfitu však šliapla vedľa prominentná dcéra Ella. Hoci sa tmavovláska rodičom vydarila a je z nej sympatická 18-ročná dievčina, v tmavej róbe, ktorá ju celú zahaľovala, pôsobila až príliš usadlo. Vzhľadom na svoj vek mohla radšej siahnuť po svetlých, či pastelových farbách a strihu, čo by jej viac svedčal.

John Travolta s krásnou manželkou Kelly, synom Benom a dcérou Ellou, ktorá v čiernej róbe príliš neohúrila.
John Travolta
Zdroj: profimedia.sk

Aj vy si myslíte, že Ella by vyzerala lepšie vo svetlejšej róbe?

51 % nie
áno 49 %

Hlasovalo: 1502Galéria

John Travolta John Travolta s rodinou. John Travolta sa pochválil John Travolta s manželkou John Travolta a Kelly

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články