Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Kelly Clarkson zrušila všetky koncerty: Je jej hlas definitívne v ohrození?

Kelly Clarkson
Kelly Clarkson
Zdroj: SITA
26.09.2015 16:00

LOS ANGELES – Americká speváčka Kelly Clarkson zrušila zvyšné koncerty aktuálneho turné Piece by Piece. Tie sa mali uskutočniť v Kanade a vo Veľkej Británii.


Interpretka už tento mesiac odvolala vystúpenia, ktoré sa mali konať od 12. do 20. septembra v piatich amerických mestách. Dôvodom bolo odporúčanie lekára, aby 33-ročná speváčka šetrila svoj hlas. Podľa názoru lekára by mala hlasový pokoj dodržiavať aspoň do konca tohto roka.

O zrušení koncertov informovali prostredníctvom sociálnej siete Facebook speváčkini zástupcovia. Na interpretkinom oficiálnom profile zverejnili aj obrázok s odkazom od Clarkson, neskôr ho však z internetu zmazali. „Veľmi ma mrzí, že som musela zrušiť zvyšné koncerty môjho turné. Tešila som sa, že sa oň budem môcť podeliť s mojimi úžasnými fanúšikmi v Kanade a vo Veľkej Británii. Nanešťastie, môj doktor tvrdí, že musím dodržiavať hlasový pokoj. Pracujem na tom, aby som bola čo najskôr v poriadku,“ napísala speváčka, ktorá v súčasnosti čaká druhé dieťa. 

Kelly Clarkson vydala zatiaľ sedem štúdiových albumov - Thankful (2003), Breakaway (2004), My December (2007), All I Ever Wanted (2009), Stronger (2011), Wrapped In Red (2013) a Piece by Piece (2015). Všetky spomínané nahrávky sa umiestnili v prvej trojke amerického albumového rebríčka Billboard 200. Víťazka prvého ročníka speváckej súťaže American Idol má okrem toho na konte výberovku Greatest Hits: Chapter One (2012) či tri EP nahrávky. Je držiteľkou troch prestížnych hudobných cien Grammy. Medzi jej hity patria skladby ako Before Your Love, A Moment Like This, Since U Been Gone, My Life Would Suck Without You, Stronger (What Doesn't Kill You) či Heartbeat Song. V roku 2013 sa vydala za Brandona Blackstocka. Dvojica má spolu dcéru River Rose. 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články