Oblé boky a stehná sama celulitída: Komu patrí tento nevábny zadok? | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Oblé boky a stehná sama celulitída: Komu patrí tento nevábny zadok?

Ktorá speváčka má na stehnách pomarančovú kožu?
Ktorá speváčka má na stehnách pomarančovú kožu?
Zdroj: profimedia.sk, twitter
19.03.2013 22:00

MEXIKO – Z diaľky zvodná, zblízka už menej! Aj tak by sa dala vystihnúť postava speváčky, ktorá je okrem hudobnej kariéry známa najmä svojou láskou k miniatúrnym plavkám. Tie totiž zvyknú na pláži odhaliť aj to, čo by malo ostať skryté. Uhádnete, ktorá hviezda bojuje s celulitídou na zadku a stehnách?


Okolo bokov by sa jej zišla šatka! Hoci Christina Milian nepatrí k vypapaným celebritám, kubánske korene na svojej figúre nezaprie. Jej oblejšie pozadie sa navyše pasuje s rovnakým problémom ako milióny žien po celom svete. Z väčšej vzdialenosti síce pôsobí bezchybným dojmom, no v tesnej blízkosti ho „zdobí“ nevzhľadná pomarančová koža.

Čokoládová celebrita si v týchto dňoch vychutnáva plážový relax v spoločnosti svojich priateliek v obľúbenej mexickej destinácii Cabo San Lucas. Doteraz vystriedala hneď niekoľko kúskov minimalistických bikín a pred paparazzmi sa nijako neskrývala. Tí však jej krivky nezachytili v takom ukážkovom svetle ako speváčka a herečka svojím mobilným telefónom. Stránky bulvárnych plátkov tak zaplnili fotky jej stehien a zadku s celulitídou.

Christina má o svojej forme len tú najvyššiu mienku a o vlastné telo v lesklých dvojdielnych plavkách sa podelila celkom dobrovoľne. Na sociálnych sieťach tak pod jej menom pribudli zábery, na ktorých si vyslovene užíva letnú atmosféru a hrdo vystavuje svoju štíhlu líniu. „Toľko tancovania v Cabo! Zajtra budem vyčerpaná... Ale aspoň si zacvičím,“ informovala včera fanúšikov na Twitteri o priebehu svojej dovolenky. Keď však na webe zbadá fotografie od paparazzov, nadšená zrejme nebude.

Christina Milian v bikinách
Zdroj: profimedia.sk, twitter

Myslíte si, že Christina môže byť so svojím pozadím spokojná?

18 % nie
áno 82 %

Hlasovalo: 792Galéria

Nástroje k článkuFOTO: profimedia.sk, Twitter, SITA;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články