Sobota, 2. júl 2022. Meniny má Berta, zajtra Miloslav.

Tento veterán má už po 70-tke? Bicepsy a tvár fešáka aj bez retuše!

Takmer 72-ročný Cliff Richard sa v novom kalendári blysol obdivuhodným zovňajškom.Galéria fotiek (3)
Takmer 72-ročný Cliff Richard sa v novom kalendári blysol obdivuhodným zovňajškom.
Zdroj: Vox Rock

LONDÝN – Vek je preňho iba číslo! Pri pohľade na mladistvú tvár a udržiavané telo Cliffa Richarda by len málokto uveril, že už onedlho oslávi 72. narodeniny. Britský popový idol však boj s časom s prehľadom vyhráva aj bez grafických úprav. Na staré kolená si drží závideniahodnú formu a jeho kalendár ide na dračku.


Stále na to má! Hoci Cliff Richard je v oblasti hudobnej kariéry už zrejme za zenitom, v šoubiznise ešte konečné slovo nepovedal. Posledný album vydal pred necelým rokom a príležitostne naďalej koncertuje na prevažne benefičných podujatiach. Fanúšičkám v zrelom veku sa však prihovára aj ako nestarnúci Casanova z kalendára. Tým minuloročným dokonca tromfol miláčika tínedžeriek Justina Biebera.

V obdivuhodnej kondícii sa spevák usmieva aj na fotografiách z kalendára na rok 2013. Keďže doteraz dokázal predať viac než 1,5 milióna kusov, o úspech toho najnovšieho sa neobáva. Aj po prekročení sedemdesiatky je totiž prirodzene štíhly, má vyrysované svalstvo a v tvári pôsobí mimoriadne sviežo. K takémuto výsledku si pritom retušou pomáhať vôbec nemusí.

„Vždy hovorím fotografovi, že nechcem byť vyretušovaný. Nechám ho pohrať sa len so svetlom,“ prezradil na margo svojich požiadaviek pred pózovaním. V otázkach svojej figúry však priznal, že sa rozhodne necíti ako namakaný svalovec: „V skutočnosti nemám žiadne tehličky na bruchu, nikdy zo mňa nebude Arnold Schwarznegger. S pribúdajúcimi rokmi mi už testosterón neprúdi v žilách tak ako kedysi. Keď sa dozviem, že sa blíži vydanie môjho kalendára, tri mesiace predtým začnem chodiť do posilňovne každý jeden deň.“ Treba uznať, že takýto poctivý režim sa mu zaručene vyplatil.

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }} 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články