°C

Utorok, 14. júl 2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich.

Koniec upírskej lásky? Kirsten nasadila Pattisonovi parohy so ženatým režisérom!

Podľa Kirsten Stewart to bola chyba a zlé rozhodnutie.
Podľa Kirsten Stewart to bola chyba a zlé rozhodnutie.
Zdroj: SITA
25.07.2012 17:30

HOLLYWOOD - Americká herečka Kristen Stewart údajne podviedla svojho priateľa Roberta Pattinsona. Magazín Us Weekly získal fotografiu, na ktorej ju zozadu objíma ženatý režisér snímky Snehulienka a lovec (2012) Rupert Sanders, ktorý jej v tomto filme zveril hlavnú úlohu. Zároveň sa zdá, že jej dáva bozk na ucho.


 "Vyzeralo to tak, že nedokážu prestať," vyjadril sa autor fotografie. Po tom, ako záber obletel internet, zdroj blízky slávnej brunetke vysvetlil, že Stewart svoj čin ľutuje. "Kristen je absolútne zničená, Bola to chyba a úplne zlé rozhodnutie. S Rupertom nemala mileneckú aféru, bola to len jedna chvíľka, ktorá sa nemala stať. Nikdy nikoho nechcela zraniť. Je to dobrý človek, ktorý urobil chybu," uviedol.

Stewart a Pattinson svoj vzťah dlho tajili, no niekoľko ráz sa preriekli a postupne aj vďaka bulvárnym fotografom začalo byť jasné, že sú spolu. Napriek svojej zvyčajnej uzavretosti predstaviteľ Edwarda Cullena v upírskej ságe Twilight v nedávnom rozhovore otvorene hovoril o svojej láske k Stewart, ktorá si v rovnakej filmovej sérii zahrala Bellu Swan. "Vždy vo mne prebúdzala niečo, čo sa ešte nikomu inému nepodarilo," povedal pre magazín BlackBook.

Nemenovaný zdroj nedávno tiež pre E! News uviedol, že Pattinson slávu znáša veľmi ťažko a Kristen si vybral preto, že sa s ňou o tom mohol rozprávať a dokonale si rozumejú. "Zbožňuje ju. Podľa neho na svete neexistuje iná žena, ktorá je taká krásna a dobrá ako ona. Chce s ňou byť od rána do večera, chce sa s ňou oženiť," prezradil.

Režisér Rupert Sanders je ženatý s herečkou Liberty Ross, ktorá v Snehulienke a lovcovi hrala Snehulienkinu matku. Majú spolu dve deti. Hovorcovia hereckej dvojice a režiséra sa ku klebetám zatiaľ nevyjadrili. 


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články