°C

Pondelok, 18. január 2021. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Toto je posledná skladba Whitney: O štyri dni zomrela!

Whitney Houston
Whitney Houston
22.05.2012 11:30

LOS ANGELES - Moderátor Ryan Seacrest zverejnil poslednú pieseň, ktorú počas života nahrala zosnulá speváčka Whitney Houston. Skladba s názvom Celebrate je duetom s víťazkou šiestej série speváckej súťaže American Idol Jordin Sparks.


Pieseň produkovanú R. Kellym nahrala Houston len štyri dni pred smrťou. Dueto zaznie v jej poslednom filme Sparkle, ktorý budú v slovenských kinách premietať od 1. novembra. V USA bude mať premiéru už o niekoľko mesiacov skôr - 14. augusta. Houston si v snímke zahrala matku troch dcér, ktoré vytvoria úspešnú spevácku skupinu a na vlastnej koži okúsia svet šoubiznisu plný nebezpečenstva a drog. Ide o remake rovnomenného filmu z roku 1976, v ktorom sa v hlavnej úlohe predstavila Irene Cara.


Whitney Houston zomrela 11. februára vo veku 48 rokov. Bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills. Príčinou tragického úmrtia speváčky bolo utopenie, pričom išlo o dôsledok užívania kokaínu a ochorenia srdca. Držiteľka šiestich cien Grammy mala v čase úmrtia vo svojom tele aj marihuanu, antihistaminikum a ďalšie lieky. Pochovali ju 19. februára na cintoríne Fairview v mestečku Westfield v jej rodnom New Jersey.


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA
FOTO: SITA;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články