Sobota12. júl 2025, meniny má Nina, zajtra Margita

SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel slovenský hudobník... Smúti za ním Boris Kollár aj Balúchová!

Ilustračný obrázok Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: Getty Images)

BRATISLAVA - Slovensko zasiahla smutná správa o smrti slovenského hudobníka. Tento svet opustil talentovaný Dušan Giertl. Smúti za ním Boris Kollár aj Barbora Balúchová.

Ako muzikant Dušan Giertl pôsobil v skupinách Ventil RG, Limit Mira Žbirku, Modus a Salco. Má za sebou spoluprácu so známymi menami ako Ján Baláž či Vašo Patejdl zo skupiny Elán. V súčasnosti pôsobil ako gitarista a manažér v skupine Starmania. Bol dvojnásobným nositeľom slovenskej Grammy ako producent roka. Za hudobníkom, ktorý odišiel z tohto sveta, smúti aj politik Boris Kollár.

SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel slovenský
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram BK)

„Duško, odchádza mi s tebou kus života, ktorý sme v mladosti spolu prežili. Budeš chýbať," napísal na sociálnu sieť. Odkaz do neba mu poslala aj Barbora Balúchová. „Dušky, tak ťažko sa mi toto píše. 20 rokov spolu na pódiách, 20 rokov zážitkov a dnes si odišiel. Ďakujem, že som ťa mohla poznať, ďakujem všetkému čomu som sa pri tebe a v kapele STARMANIA naučila. Budeš veľmi chýbať. Odpočívaj v pokoji," uviedla.

SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrel slovenský
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Instagram BB)

Viac o téme: Barbora BalúchováBoris KollárDušan Giertl
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu