Streda, 5. október 2022. Meniny má Viera, zajtra Natália.

Schindlerová v plavkách stojí za hriech, ale... Toto TELO je zadané: Dovolenka s novým frajerom!

Martina SchindlerováGaléria fotiek (3)
Martina Schindlerová
Zdroj: Instagram MS

CHORVÁTSKO - Mnohí ľudia si aktuálne užívajú dovolenku v zahraničí a výnimkou nie je ani speváčka Martina Schindlerová. Tá sa vybrala do Chorvátska, odkiaľ posiela fanúšikom sexi zábery v plavkách. A spoločnosť jej opäť robí istý potetovaný advokát...


Martina Schindlerová je rozvedená mama dvoch detí. No zdá sa, že už má nového partnera. Advokáta Marcela Borisa sme si po jej boku všimli už koncom júna v kine. „Jasné, že sme priatelia s Marcelom Borisom,” povedala nám vtedy speváčka, no nekonkretizovala, či tým myslela kamarátsky alebo partnerský vzťah. 

Schindlerová v plavkách stojí
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Ján Zemiar

Zdá sa však, že práve druhá možnosť je správna. Dvojica si totiž dopriava spoločné výlety, a to nielen vo dvojici, ale aj s deťmi. A aktuálne si užívajú dovolenku v Chorvátsku. 

Martina zverejňuje na Instagrame fotografie v plavkách, ktoré získali u fanúšikov obrovský ohlas. Mnohí poukazujú na jej skvelú figúru a nazývajú ju bohyňou. „Stále si kus peknej baby, čo by stála za hriech,” napísal jeden z jej sledovateľov k záberom, ktoré si môžete pozrieť v priloženej galérii.  

Martina Schindlerová - dovolenkové fotografie

No hoci Schindlerová pózuje sama, predsa len v takzvaných príbehoch prezradila, že čas na lodi trávi práve s Marcelom. Niet teda zrejme už žiadnych pochýb, že práve on je jej nový priateľ. 

Schindlerová v plavkách stojí
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Instagram MS

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články