Piatok, 7. október 2022. Meniny má Eliška, Elisa, zajtra Brigita.

Spevák Janek Ledecký všetkých ohromil: Vyzliekol sa do plaviek a… WAU, on že má 60?!

Janek LedeckýGaléria fotiek (6)
Janek Ledecký
Zdroj: ČT

PRAHA - Nestarnúci český spevák, hudobník a autor muzikálov Janek Ledecký (60) oslávil jubilejné narodeniny. Ale tento vek by mu naozaj asi nikto ani len nehádal...


Málokto by pri pohľade na českého speváka a gitaristu Janka Ledeckého povedal, že už má 60-tku na krku. Vyzerá neskutočne mladistvo a je vo výbornej forme.

Pri príležitosti svojich narodenín, ktoré hudobník oslávil v stredu na dovolenke, zverejnil pár záberov. A tie doslova vyrážajú dych. 

Spevák Janek Ledecký všetkých
Galéria fotiek (6)
Zdroj: Instagram J.L.

Hudobník totiž okrem pôžitkárskej fotky s vyloženými nohami na pláži pridal aj momenty s jeho športovými koníčkami  – tentokrát len v plavkách, ako si naplno a aktívne vychutnáva leto pri mori. Spevák vo svojom veku surfuje na vode ako pán. Jeho vypracované telo a dokonca tehličky na bruchu mu môžu bezpochyby aj mladšie ročníky závidieť.

Spevák Janek Ledecký všetkých
Galéria fotiek (6)
Zdroj: Instagram J.L.

Je až neuveriteľné, ako dobre vyzerá. Miluje šport rovnako ako aj jeho známa dcéra, snoubordistka a lyžiarka Ester Ledecká. Janek veru nie je žiaden dôchodkový povaľač, ale práve naopak, udržuje sa neustále v kondícii a ak sedí, tak len s gitarou v ruke. Prajeme mu dodatočne všetko najlepšie a nech mu v zdravom tele mladistvý duch vydrží čo najdlhšie.

Fotky Janka Ledeckého s vypracovaným telom nájdete v galérii nižšie.

Spevák Janek Ledecký všetkých ohromil: Vyzliekol sa do plaviek a… WAU, on že má 60?!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články