Pondelok, 25. október 2021. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Jojkársku hviezdu všetci neznášajú: Fúha, bolo jej to treba?!

Zdroj: TV JOJ
14.10.2021 16:00

BRATISLAVA - Nenechali na nej nitku suchú! Na Topkách sme vás už informovali, že o výhru v jojkárskej šou Bez servítky aktuálne bojuje aj Helena Imagbe (52). Tá svojho času hviezdila v inom projekte, a to v súťaži Moja mama varí lepšie ako tvoja. Tam si blondínka získala mnohých priaznivcov. Avšak po tom, čo teraz pred kamerami predvádza, ju už má v zuboch asi každý.


Keď Televízia Joj na svojich sociálnych sieťach avizovala, že sa v tohtotýždňovej zostave súťažiacich v programe Bez servítky objaví Hela z Mojej mamy..., mnohí neskrývali nadšenie. Plnoštíhla blondínka sa totiž do ich pamäti vryla ako kulinárska odborníčka. Príjemným prekvapením bolo tiež to, že Hela schudla a vyzerá ako iná žena.


Kedysi excelovala na obrazovkách JOJky: Po rokoch sa vrátila a... Fíha! Je z nej iná žena


Avšak už po prvých minútach na obraze sa na Helu začali objavovať negatívne reakcie. A v nadväznosti na to, čo blondínka predvádzala ďalej, je ich stále viac a viac. Helena totiž kritizuje svojich súperov za všetko a všetko by urobila úplne inak. V stredajšej epizóde dokonca zvozila súperku už aj za spev.

VIDEO: Helena kritizuje všetkých a všetko. 

VIDEO: Helenu majú za jej prehnanú kritiku v zuboch nielen súperi, ale už aj diváci. 

VIDEO: Helena už kritizovala aj spev svojej súperky. 

Trpezlivosť však dochádza nielen súťažiacim, ale najmä televíznym divákom. Tí Helu vo svojich komentároch vôbec nešetria. „Tá žena je tak strašne zakomplexovaná. Kde sa v nej berie toľko zla? Hotová bosorka, už len metla jej chýba,” znejú vybrané z reakcií. 

„Kedysi mi bola sympatická, avšak po tomto týždni som na ňu celkom zmenila názor. Je neuveriteľné, čo tam predvádza. Tvári sa ako najväčšia a najlepšia kuchárka na svete. Som zvedavá, ako sa v piatok predvedie,” reagovala istá diváčka, ktorá je zo správania blondínky, podobne ako ďalší diváci, zhrozená. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
VIDEO: TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články