Utorok, 3. august 2021. Meniny má Jerguš, zajtra Dominik, Dominika.

Sajfa a Veronika ukázali dcéru verejnosti: Aha, toto je ich Sára... Tá je ale zlatučká!

Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová publikujú fotografie, kde ich dcéru Sáru nevidno do tváre.
Matej Sajfa Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová publikujú fotografie, kde ich dcéru Sáru nevidno do tváre.
Zdroj: Instagram VO
22.07.2021 18:00

BRATISLAVA - Hoci moderátori Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra venujú na sociálnych sieťach priestor aj svojej dcére Sáre, jej tvár skrývajú. Najnovšie ju však ukázali verejnosti priamo na pódiu počas Veronikinej šou.


Veronika Cifrová Ostrihoňová a Matej Sajfa Cifra sa stali rodičmi v septembri 2019. Ich dcérka Sára tak čoskoro oslávi 2 roky. 

Sajfa a Veronika ukázali
Zdroj: Instagram M.S.C.

Známi rodičia sa však rozhodli, že hoci bude dievčatko súčasťou aj ich životov na sociálnej sieti Instagram, jeho tváričku budú pred pohľadmi verejnosti schovávať. A tak ich fanúšikovia vídajú Sáru buď s odvrátenou tvárou, alebo jej ju Matej a Veronika rôzne prekrývajú. 

Lenže najnovšie sa rozhodli predsa len svoju dcérku ukázať. A to rovno vo veľkom štýle – na pódiu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Tá bola totiž hosťom vo Veronikinej talkshow a na úvod ju privítala práve malá Sára s kyticou kvetov. 

No videli ju nielen diváci v sále. Na profile Zuzany Čaputovej sa totiž objavilo video z odovzdávania kytice. „Ďakujem za milé privítanie všetkým divákom a Veronikinej dcérke Sárke,” napísala k záberom prezidentka. A napokon ho zdieľal aj samotný Sajfa. Pozrite, aké je jeho dievčatko zlaté...


Galéria

Matej Sajfa Cifra a

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články