Sobota, 24. júl 2021. Meniny má Vladimír, zajtra Jakub.

SUPERpodnikateľka Plačková: Tržby MILIÓN EUR… Počas pandémie jej vzrástli o 610%!

Pre Zuzanu Plačkovú bol minulý rok mega úspešný.
Pre Zuzanu Plačkovú bol minulý rok mega úspešný.
Zdroj: Instagram Z.P.
23.06.2021 05:45

BRATISLAVA - Podnikateľka, influencerka a bývalá účastníčka reality šou Hotel Paradise Zuzana Plačková (30) sa na sociálnych sieťach pýši svojím prepychovým spôsobom života. Luxus dopraje nielen sebe, ale aj svojmu manželovi a priateľom. A rozhodne to nie je len veľká instagramová bublina. Zatiaľ čo iní podnikatelia počas pandémie bankrotovali, jej firma mala extrémne úspešný rok. Dosiahla miliónové tržby - vzrástli jej o astronomických 610 %!


Zuzanu Plačkovú verejnosť spoznala v roku 2012 ako kontroverznú účastníčku jojkárskej reality šou Hotel Paradise. Následne viacerými úspešnými či menej úspešnými krokmi sa udržiavala v povedomí, až zo svojho mena vybudovala silnú značku. Tá medzi Slovákmi aktuálne kraľuje na sociálnych sieťach. 

Po rokoch propagovania najrôznejších klientov na svojom profile sa však tmavovláska rozhodla, že svoj vplyv využije vo svoj prospech a začala propagovať vlastné produkty. Dnes jej firma ponúka kolagény, oblečenie, kozmetiku, diétnu stravu či populárne CBD. No a zdá sa, že medzi Slovákmi žne obrovské úspechy. 

Podľa účtovnej závierky z minulého roka totiž jej firma QUEEN ZP, s r. o. vykazovala zisk 532 502 eur, pričom tržby v porovnaní s predchádzajúcim rokom vyleteli o astronomických 610%. Plačkovej spoločnosť tak v čase, keď iní bankrotovali, dosiahla celkové výnosy vo výške neuveriteľných 1 021 069 eur. 

Celkové výnosy firmy Zuzany Plačkovej v roku 2020 v porovnaní z predchádzajúcim rokom vzrástli o astronomických 610% a dosiahli výšku viac ako milión eur.
SUPERpodnikateľka Plačková: Tržby MILIÓN
Zdroj: finstat.sk

A po odpočítaní nákladov odviedla štátu aj peknú daň z príjmu. Tá zo zisku 532 502 eur predstavovala 158 415 eur. Je teda jasné, že luxusný spôsob života, akým sa chváli na sociálnych sieťach, nie je len nafúknutá bublina, ale z bývalej účastníčky reality šou je naozaj úspešná podnikateľka. 

Zuzana Plačková zo zisku 532 502 eur odviedla štátu daň z príjmu 158 415 eur.
SUPERpodnikateľka Plačková: Tržby MILIÓN
Zdroj: finstat.sk


Galéria

Pre Zuzanu Plačkovú bol Zuzana Plačková sa okrem

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články