Štvrtok, 5. august 2021. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Dara Rolins po bolestivom zranení: Je*ne ma z toho!

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Instagram DR
18.06.2021 17:00

PRAHA - Chcela si oddýchnuť, z dovolenky si priniesla ortézu! Dara Rolins sa koncom mája bolestivo zranila na dovolenke v Spojených arabských emirátoch. Dnes je už naspäť doma v Českej republike a... Má toho akurát dosť!


Od dovolenky všetci očakávame bezstarostné chvíle plné oddychu a zábavy. Dara Rolins ale naposledy také šťastie nemala. „Vyvrtnutý členok som na dovolenke ešte nemala. Dosť zbytočný zážitok, poviem vám, ale to mám za to: Pri bazéne sa proste ČO? Nebehá!“ priznala koncom mája na sieti Instagram speváčka.

Dara Rolins po bolestivom
Zdroj: Instagram D.R.

A tak bola donútená k tomu najpasívnejšiemu oddychu – žiadne aktivity, iba ležadlo a pozorovanie okolia. Aktuálne je Dara už naspäť na území českej republiky a hoci je z leta nadšená, zatiaľ si ho kvôli obviazanej nohe príliš užívať nemôže.

Navyše, robota volá! „Dosť intenzívne premýšľam nad tým, ako zvládnem s ortézou dve vystupká, ktoré ma čakajú tento víkend,” zverila sa fanúšikom na Facebooku. Následne sa posťažovala, že jej život je aktuálne naozaj obmedzený a nemôže nič robiť. „Je*ne ma z tohto kľudového režimu,” pritvrdila speváčka, ktorá je známa tým, že za bežných okolností dlho neobsedí.

Dara Rolins po bolestivom
Zdroj: Facebook DR


Galéria

Dara Rolins

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články