Utorok, 20. apríl 2021. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Hviezda Tvojej tváre rieši vážny problém: Pedofil! Zaoberá sa ním polícia

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Tv Nova
08.04.2021 13:30

PRAHA - Nepríjemná skúsenosť! Mnohé celebrity svoje ratolesti pred očami verejnosti chránia a na sociálnych sieťach nezverejňujú ich fotografie. Nájdu sa však aj také hviezdy, ktoré sa o zábery svojho zlatíčka ochotne podelia. V súvislosti s tým sa žena českého herca Romana Vojteka (48) ocitla v situácii, ktorú sa rozhodla riešiť s mužmi zákona.


Šou Tvoja tvár má známy hlas sa teší slušnej popularite nielen medzi divákmi Markízy. Aj v susedných Čechách vysiela televízia Nova rovnaký program s domácimi celebritami, medzi ktorými má svoje miesto aj herec Roman Vojtek. 

Roman Vojtek aktuálne hviezdi v šou Tvoje tvář má známy hlas.
Roman Vojtek
Zdroj: Instagram

Ten sa nedávno stal trojnásobným otcom. K dcére Editke a synovi Benedikovi, ktoré má z prvého manželstva, pribudol chlapček Nathaniel. Hercovou druhou ženou je o 15 rokov mladšia Petra, ktorá sa na sociálnych sieťach bežne delí o momentky zo súkromia. 

Petra Vojtková so synčekom.
Petra Vojtková
Zdroj: Instagram

Petra má na sociálnej sieti Instagram viac ako 35-tisíc followerov a neváhala im ukázať aj tváričku milovaného syna. V uplynulých dňoch sa však stretla s požiadavkami, ktoré ju nenechali chladnou. Istý Slovák si od nej pýtal spodnú bielizeň. „Ahoj, kúpim od teba tangá a pošlem ti 300 eur. Aké máš číslo účtu?” znela správa, ktorú kráska okomentovala slovami Svet sa zbláznil.

K hercovej manželke sa však dostala aj správa, ktorá ju prinútila k tomu, aby kontaktovala mužov zákona. Istý užívateľ jej totiž napísal: „Odfotíš mi tvojho syna? Pokojne aj vo vani, to mi je jedno.” 

Vojtková svojich followerov na tomto prípade vyzvala k opatrnosti, aby nezverejňovali na Instagrame čokoľvek a aby sledovali, s kým si píšu ich deti. „Aj keď zlo nie je vidieť, existuje. Samozrejme, tohto úplne jasného pedofila som nahlásila. Tých 30 minút na polícii stálo za to,” uviedla.

FOTO: Roman Vojtek s manželkou Petrou a synčekom Nathanielom. 

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
 


Galéria

Ilustračné foto Roman Vojtek s manželkou Roman Vojtek Roman Vojtek Roman Vojtek Petra Vojtková

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články