°C

Štvrtok, 25. február 2021. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Kvetka Horváthová vymenila pred Teleránom vizážistku: FOTO Preboha, vyzerá ako Brežnev!

Kveta Horváthová
Kveta Horváthová
Zdroj: Instagram KH
23.02.2021 12:01

BRATISLAVA - Fanúšikovia markizáckeho Telerána sa v utorok nestíhali diviť tomu, čo vidia. Na Instagrame populárnej rannej šou sa totiž objavila moderátorka Kvetka Horváthová (44) a ani zďaleka nevyzerala tak, ako zvyčajne. Preboha, to čo jej dorobili?!


Kvetka Horváthová je v štúdiu Telerána vždy usmievavá, v dobrej nálade a takisto aj pekne nahodená a dokonale upravená. Na jej mejkape a vlasoch by ste nenašli ani najmenšiu chybičku. A nečudo, veď o markizácke tváre sa stará tím zručných profesionálov. Lenže tentokrát sa zverila do rúk niekoho iného. 

Vizáž temperamentnej moderátorky upravil jej kolega Tomáš Juríček. Na prvom videu, ktoré Teleráno zverejnilo na svojom Instagrame, bola Kvetka otočená chrbtom a Tomáš jej čosi robil na tvári. Už vtedy bolo jasné, že pôjde o nejakú srandu. To, čo z toho vzniklo, však asi nikto nečakal. 

Tomáš Juríček sa zahral na vizážistu.
Kvetka Horváthová vymenila pred
Zdroj: Instagram T.J.

A dopadlo to takto
Kvetka Horváthová vymenila pred
Zdroj: Instagram T.J.

Keď sa Kvetka otočila, mala zmaľované obočie a hrúbku takú, že by sa zaň nehanbil ani Brežnev. Takto "dokatovaný" vzhľad moderátorky však nebol žiadnou náhodou. Žartík vznikol kvôli téme zajtrajšieho Telerána. „Zajtra vás naučíme aj robiť pekné obočie,” vysvetlila Horváthová, ktorá zrejme takéto čudo na tvári ešte nemala. 


Galéria

Kveta Horváthová Tomáš Juríček sa zahral A dopadlo to takto Kvetka Horváthová a Tomáíš

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články