°C

Štvrtok, 25. február 2021. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Nová hviezda JOJky vyráža krásou dych: 20-ročná Ukrajinka s výstavným telom!

Polina Nosykhina
Polina Nosykhina
Zdroj: TV JOJ
23.02.2021 10:30

BRATISLAVA - Na tú bude radosť pozerať! Na obrazovkách televízie JOJ sa už čoskoro začne objavovať najvýpravnejší slovenský seriál Slovania. Jednu z ústredných postáv v ňom stvárnila aj mladá ukrajinská herečka Polina Nosykhina (20). Pozrite sa, aká je krásna!


VIDEO: Trailer k seriálu Slovania. 

Už 10. marca štartuje na obrazovkách Televízie JOJ výpravný historický 12-dielny seriál s názvom Slovania, ktorý nepochybne nadchne mnohých divákov. Jeho dej je zasadený do 7. storočia a sleduje osudy obyvateľov Karpatskej kotliny pred spojením slovanských kmeňov.

Ústredné postavy stvárnili obľúbení a charizmatickí herci - Tomáš Maštalír a Juraj Loj. Okrem nich sa diváci môžu tešiť aj na Dušana Cinkotu, Zuzanu Fialovú, Janu Kvantikovú, Richarda Autnera, či dnes už nebohého Andyho Hryca. 


JOJ-ka chystá veľkolepú premiéru: VIDEO Andy Hryc sa jej nedožil! Postava v Slovanoch bola pre neho posledná


Pri pozretí upútavky púta pozornosť aj hlavná ženská hrdinka - étericky pôsobiaca dievčina menom Draha. Tú stvárnila 20-ročná ukrajinská herečka Polina Nosykhina, ktorá si medzi divákmi nepochybne nájde množstvo fanúšikov a priaznivcov. 

Polina Nosykhina a Juraj Loj v seriáli Slovania.
Nová hviezda JOJky vyráža
Zdroj: TV JOJ

Kráska pre štáb televízie JOJ prezradila, že vždy túžila hrať v nejakom historickom filme a seriáli. „Spočiatku to bolo kvôli jazykovej bariére trošku náročné. Pozerali sme jeden na druhého, nevedeli sme, kto má kedy začať hovoriť, ale zvykli sme si,” povedala kráska, ktorá si z našich hercov obľúbila najmä Dušana Cinkotu. 

A treba dodať, že Polina je nielen talentovaná, ale aj veľmi atraktívna herečka. Okrem peknej tváričky sa môže pochváliť aj výstavnou postavičkou, ktorú celkom rada vystavuje na obdiv v bikinách. 

Polina Nosykhina má výstavnú postavičku.
Polina Nosykhina
Zdroj: Instagram

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Polina Nosykhina Polina Nosykhina Polina Nosykhina Polina Nosykhina

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram, TV JOJ;
VIDEO: TV JOJ

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články