Štvrtok, 15. apríl 2021. Meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica.

Zasnúbená slovenská speváčka: Neuveríte, ako si našla manžela!

Dominika Stará so snúbencom
Dominika Stará so snúbencom
Zdroj: Instagram DŠ
04.11.2020 13:30

ŠAMORÍN - Svadba sa blíži! Ako nedávno informovala speváčka Dominika Stará, na svoj veľký deň nebude čakať do vysnívaného mája, ale vydatou pani sa stane oveľa skôr. Svojho budúceho manžela pritom spoznala len pred rokom. A nevybrala si ho úplne sama.


Kedysi nebolo nič výnimočné, že do výberu životného partnera mala čo povedať rodina, hlavne teda rodičia. Dnes už si manželov a manželky vyberáme sami, ale občas nám aj niekto pomôže. Ako Dominike Starej. 

Tá si včera večer pripomenula prvé výročie dňa, kedy spoznala svojho snúbenca. „Presne takto pred rokom, 3. 11.2019 mi zazvonil telefón. Volala mi kamoška, že mi našla manžela, o pár dní s ním bude riešiť nejaké veci a mám si ho vtedy prísť omrknúť aj ja,” prezradila speváčka.

Ako dodala, nebola tým vôbec nadšená a kamarátku sa snažila presvedčiť, že je to šialený nápad. „Lenže čo čert nechcel, na to stretko ma nakoniec nejako predsa len dotiahla. Dnes už môžem povedať - chvála Bohu, že som sa nechala zlomiť! Pretože nebola ďaleko od pravdy... V ten deň som naozaj stretla svojho budúceho manžela,” uviedla Dominika na sieti Instagram. 

Zasnúbená slovenská speváčka: Neuveríte,
Zdroj: Instagram DŠ

Za rok sa jej teda život úplne zmenil. Hoci tvrdila, že je šťastná aj slobodná, až teraz jej vraj život dáva zmysel. „Všetko do seba dokonale zapadá, všetko sa mi zdá také správne a úžasne načasované. Je až neuveriteľné, ako vám jeden správny človek, jedno správne stretnutie dokáže zmeniť celý život, posunúť ho tým správnym smerom a dať mu hlbší zmysel,” napísala na záver. 

Podľa posledných informácií sa svadba bude konať v zime. Presný dátum si však Dominika zatiaľ necháva pre seba. 

Zasnúbená slovenská speváčka: Neuveríte,
Zdroj: Instagram DŠ


Galéria

Dominika Stará so snúbencom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články