°C

Streda, 28. október 2020. Meniny má Dobromila, zajtra Klára.

Koronavírus potvrdený v štábe seriálu Nový život: Jojka musí prijať opatrenia!

Televízia Joj musí prijať opatrenia, koronavírus bol potvrdený v štábe seriálu Nový život.
Televízia Joj musí prijať opatrenia, koronavírus bol potvrdený v štábe seriálu Nový život.
Zdroj: TV JOJ
01.10.2020 19:00

BRATISLAVA - Druhá vlna pandémie koronavírusu udrela na Slovensku v plnej sile a aktuálne to pocítil aj jojkársky seriál Nový život. Po štábe seriálu Oteckovia má vraj pozitívny test aj člen výrobného tímu spomínaného jojkárskeho počinu. Televízia tak musí prijať opatrenia!


Informáciu priniesol portál Mediaboom.sk. Ten v polovici septembra informoval aj o pozitívnom koronateste v štábe obľúbeného markizáckeho počinu Oteckovia. Televízia vtedy vo výrobe seriálu nemohla pokračovať a pred jej obnovením musela všetkých pretestovať, aby nedošlo k rozšíreniu nákazy. 

Najnovšie sa hovorí o tom, že pozitívny prípad má byť aj v štábe úspešného jojkárskeho projektu Nový život. Podľa prvých informácií sa mal nakaziť kameraman. Televízia musela prijať opatrenia. 

„Nakrúcanie seriálu Nový život je aktuálne pozastavené. Štáb i účinkujúcich sme otestovali na ochorenie COVID-19. Ak budú všetky výsledky negatívne, v pondelok opätovne spustíme nakrúcanie seriálu. Naďalej platia prísne hygienické opatrenia - meranie teploty, dezifekcia rúk, odstup, nosenie rúšok, karanténa po návrate zo zahraničia,“ vyjadrila sa pre Topky.sk hovorkyňa Tv Joj Lucia Tuhelová.

Podľa prvých informácií mal mať pozitívny test na koronavírus kameraman seriálu Nový život.
Koronavírus potvrdený v štábe
Zdroj: TV JOJ

Sledujete seriál Nový život?

55 % nie
áno 45 %

Hlasovalo: 783Galéria

Televízia Joj musí prijať Podľa prvých informácií mal

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články