°C

Piatok, 30. október 2020. Meniny má Šimon, Simona, zajtra Aurélia.

Rezešová miluje luxus a šialenú jazdu: Rýchlosť 286 km/h!

Linda Rezešová
Linda Rezešová
Zdroj: Instagram LR
24.09.2020 17:00

BRATISLAVA - Linda Rezešová je vášnivou jazdkyňou na koni, no okrem živých ušľachtilých zvierat má rada aj tie pod kapotou. Luxus a športový výkon, to sú jej parametre pri štvorkolesových tátošoch. A nemá strach ani z rýchlosti 286 km/h!


Toto zrejme vedeli len tí najbližší. Linda sa na sociálnych sieťach často prezentuje vášňou pre kone, no jej láskou sú aj rýchle autá. „Od 14-tich milujem motory a športové autá, zvuk motora, keď valce makajú na plné obrátky,” zverila sa na Instagrame. 

Kedysi si dopriala luxusných športových tátošov, no pri deťoch ich musela vymeniť za typ SUV. Lenže rýchla jazda a výkon športiaka jej evidentne chýbajú. „Po dlhej dobe som si dnes zase pozávodila a je to tam navždy – tlkot srdca, eufória, chlpy postavené aj na obočí,” vyznala sa. 

A rýchlosť, ktorú si dopriala, určite mnohým ženám zastaví dych. Nie každá by sa cítila bezpečne, nieto ešte výskala od radosti. „Keď cítiš, ako pneumatika priľnula k asfaltu a tá 500-koňová štvorkolka to vyšplhá na 286 km/h ako nič,” prezradila Linda. Tento adrenalín si však dopriala na okruhu – tam, kam takéto rýchle autá naozaj patria. 

Rezešová miluje luxus a
Zdroj: Instagram LR

Rezešová miluje luxus a
Zdroj: Instagram LR

Rezešová miluje luxus a
Zdroj: Instagram LR


Galéria

Linda Rezešová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články