°C

Pondelok, 28. september 2020. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

A máme ich! Našu Miss sme prichytili s vplyvným Slovákom... FOTO Takto si ho vodí domov!

Magdaléna Šebestová
Magdaléna Šebestová
Zdroj: Vlado Benko Jr.
14.08.2020 07:00

BRATISLAVA - Je to len niekoľko dní, čo sme čitateľom Topiek priniesli informáciu, že Magdaléna Šebestová (37), víťazka Miss Slovensko 2006 po rozchode s futbalistom Jánom Ďuricom (38) už naozaj nie je sama a na jednej z fotografií nenápadne ukázala svojho nového priateľa. Aktuálne je už ale koniec všetkým dohadom o tom, či naozaj tvoria pár. Nám sa ich totiž spolu podarilo prichytiť rovno pred jej bytom!


V decembri minulého roka po dlhších špekuláciách vyšo najavo, že rodinná idylka Magdy Šebestovej a Jána Ďuricu, rodičov spoločnej dcérky Ninky, je v troskách. Koniec vzťahu potvrdila samotná kráľovná krásy, no a jej ex dlho nezaháľal a onedlho nato ukázal svoju novú partnerku. Dianu Kačurovú, finalistku Miss Universe 2013 dokonca po pár týždňoch ako svoju oficiálnu polovičku predstavil aj na Plese v opere.

Bolo zrejmé, že sama dlho nezostane ani Magdaléna. O tom, že má partnera, sa začalo šuškať ešte v máji, koncom júna sa už hovorilo o tom, že jej novou láskou má byť Michal Fresser. Ten podniká s milionárom Mariom Hoffmanom a je generálnym riaditeľom spoločnosti, ktorá vyvinula unikátnu platformu na produkciu vakcín s rôznym zameraním, ešte začiatkom apríla dokonca táto firma oznámila, že vyvinula i sľubnú peptidovú vakcínu proti COVID-19. 

Magdaléna sa s Michalom objavila pred svojím bytom v Petržalke.
A máme ich! Našu
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Magdaléna Šebestová a Michal Fresser
A máme ich! Našu
Zdroj: Vlado Benko Jr.

Že nejde o žiadne klebety, sa ukázalo pred pár dňami, keď tmavovláska na svojom Instagrame zverejnila fotografiu z pohodičky na terase. V jej sklenenej výplni bolo vidno obraz muža, ktorý Michala nápadne pripomínal. No a nám sa najnovšie dvojicu poradilo nafotiť aj pred bytom niekdajšej víťazky Miss Slovensko. 

Po týždňovej dovolenke v Rakúsku dvojica v nedeľu podľa všetkého dopĺňala zásoby potravín. Po nákupe sa potom vybrali do Magdaléninho bytu v bratislavskej Petržalke. Michal sa tentokrát u Šebestovej doma síce dlho nezdržal, no zato jej džentlmensky pomohol vyjsť s nákupom a nakoniec po chvíli odfrčal na svojom luxusnom tátošovi... Toto už zrejme náhoda naozaj nebude! 

Michal Magde pomohol s nákupom, potom odišiel preč
A máme ich! Našu
Zdroj: Vlado Benko Jr.


Galéria

Magdaléna Šebestová Magdaléna sa s Michalom Magdaléna Šebestová a Michal Michal Magde pomohol s Magdaléna Šebestová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články